SprzedażDom

Grzybowo-twojemiejsce-na-ziemi-mieszkajprzymorzu!

Grzybowo • kołobrzeski • ul. Długa
1 888 000 PLN
5048 PLN/m²
Powierzchnia
374 m²
Powierzchnia działki
1100 m²
Pokoje
15
Rok budowy
2000
Liczba sypialni
12
Liczba łazienek
7
Liczba toalet
2
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Wolnosotojący
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
27.10.2025
Ostatnia aktualizacja
14.05.2026

Opis

Jeżeli chcesz mieszkać blisko morza to miejsce jest idealne dla ciebie !
Pracujesz zdalnie albo chcesz kompletnie zmienić swoje otoczenie ?
Zobacz tą ofertę!
Wolnostojący dom. Kilkanaście pokoi, które służą na wynajem. Stała baza gości, którzy odwiedzają to miejsce od kilkunastu lat. Możliwość zwiększenia ilości pokoje. Można wprowadzić ofertę śniadań. To tylko niektóre z atutów tego miejsca. 

Doskonała okazja dla osób pracujących zdalnie, szukających swojego miejsca blisko natury i morza. Jeśli chcesz wyprowadzić się z miasta i zamieszkać w ukroliwylm miejscu ta oferta jest dla ciebie.

Na sprzedaż dom jednorodzinny, dogodnie usytuowany w cichym miejscu z dala od zgiełku ulicy i ulicznego gwaru, a jednocześnie w bliskiej odległości od morza, plaży i centrum.
Dom znajduje się na działce o powierzchni 11 arów.
Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Długiej oddalona od morza ok. 500m.

Główne atuty nieruchomości:
- Cicha i spokojna okolica
- Nieruchomość w pełni gotowa do prowadzenia dzielności
- Bliskość morza

Opis nieruchomosci:
Budynek o powierzchni całkowitej około 390 m2 z 2000 roku wybudowany z pustaka suporex + styropian z felcem.
Budynek składa się z dwóch niezależnych części - parteru i I piętra z poddaszem użytkowym. Dojście na piętro z poddaszem zapewnione jest niezależną klatką schodową.
Parter : hol ,3 pokoje z łazienkami, sypialnia z pokojem gościnnym i kuchnią + WC, kotłownia 2 łazienki.
Taras od strony południowej.
I piętro: hol ,łazienka 2 pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi, 3 pokoje z łazienkami ,1 pokój .
Wszystkie pokoje z balkonami
Poddasze użytkowe: pokój z łazienką , 3 pokoje z możliwością zmiany funkcjonowania/doprowadzona woda i kanalizacja.

W budynku znajduje się:
- piec gazowy 2022r (ogrzewanie i ciepła woda)
- zestaw solarny o mocy 7,5kw do grzania ciepłej wody i c.o. z zasobnikiem,
- media: gaz, woda i kanalizacja z sieci miejskiej
- domofon
- kominek podłączony do c.o.

Ogród pięknie zagospodarowane z licznymi nasadzeniem, w ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią, huśtawka.

Rzuty domu mają charakter poglądowy.

Możliwość rozwoju:
Na posesji znajduje się drugi budynek garażowo-gospodarczy o powierzchni 74,80m2 z możliwością zaaranżowania pod kolejne pokoje.
Jest prąd, woda i kanalizacja.

Na działce znajduje grill, wędzarnia murowana, jak również wiata z miejscem do grillowania oraz wiata na drewno kominkowe.

Dochodowa inwestycja położona w turystycznej miejscowość z pięknymi plażami i jedną z najpiękniejszych ścieżek pieszo-rowerowych biegnących wzdłuż morza w Grzybowie.

Nieruchomość w pełni ogrodzona. Na froncie stalowy płot wraz z 2 bramami wjazdowymi jedna firmy WIŚNIOWSKI sterowana pilotem druga otwierana tradycyjnie reszta ogrodzenia tradycyjna siatka i panele systemowe.

Mieszkaj za darmo, zarabiaj na tym i ciesz się życiem każdego dnia!

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Sylwester Szymczak
Numer licencji 1456
664770209

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja