SprzedażMieszkanie

Apartament 2-pokoje, garderoba + garaż w centrum

Kielce • Sady • Stefana Okrzei
655 000 PLN
11 593 PLN/m²
Powierzchnia
56.5 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 1/3
Rok budowy
2021
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
350
Data dodania
22.05.2026

Opis

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,5m2 zlokalizowane na 1-piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w Dolinie Silnicy, tuż obok centrum miasta. Budynek z 2021r, wyposażony w cichobieżną windę. Do mieszkania przynależne szerokie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, aranżacja w/g projektu projektanta na najwyższej jakości materiałach, komfortowo i funkcjonalne, w pełni wyposażone. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na taras (9m2) - aneksu kuchennego - przytulnej sypialni z napinanym sufitem oraz wyjściem na taras - garderoby - dużej łazienki z wc - korytarza Do mieszkania przynależny garaż - 50.000zł (nie ma obowiązku zakupu, osobna KW) Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Usytuowanie od wewnętrznej strony, z widokiem na przestrzeń, bez bezpośredniego sąsiedztwa ulicy. Bardzo niski czynsz- 350zł Świetna lokalizacja, tuż obok: centrum miasta, uczelnie, galerie, urzędy, park, sklepy i lokale usługowe, restauracje, dworzec PKP, PKS i BUS. Zapraszam do kontaktu i polecam!! Martyna Grubert Tel: 727 715 364 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Martyna Grubert

Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
310 000 PLN
13 478 PLN/m²
Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
Kielce · Ksm
23 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Ładne 3-pokoje -Po remoncie -Urządzone -Balkon -os.Świętokrzyskie
464 000 PLN
7733 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
60 m²3 pok.Piętro 2/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Nowy Apartament Wykończony Premium -2-pokoje -Winda -os.Uroczysko
489 999 PLN
14 000 PLN/m²
Kielce · Uroczysko
35 m²2 pok.Piętro 2/5
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 1/2 pokoje -Winda -Garaż -Nowe Budownictwo -os.Czarnów
459 999 PLN
11 219 PLN/m²
Kielce · Czarnów
41 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
2 990 000 PLN
3785 PLN/m²
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
Kielce
790 m²
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
340 000 PLN
9067 PLN/m²
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
Kielce · Ksm
37.5 m²2 pok.Piętro 4/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
294 999 PLN
11 346 PLN/m²
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
26 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje  45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
365 000 PLN
8111 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje 45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
Kielce · Centrum
45 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Apartament 3-pokoje -Garderoba -Taras -Garaż -os.Nowa Leszcyńska
695 000 PLN
12 870 PLN/m²
Kielce · Ksm
54 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
399 000 PLN
7980 PLN/m²
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
Kielce · Sady
50 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
239 000 PLN
8241 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
29 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Piękny Nowiutki Apartament 57m2 -os.Na Stoku -Ogródek/Taras -Garaż
650 000 PLN
11 404 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
57 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja