639 000 PLN
14 311 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
BEZCZYNSZOWE GUSTOWNE 2 POK Z OGRÓDKIEM
Kiełczów • Klonowa
639 000 PLN
14 311 PLN/m²
Powierzchnia
44.6 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2020
mieszkanie na sprzedaż w Kiełczów
Powierzchnia
44.6 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2020
- Data dodania
- 19.05.2026
Opis
OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE | MOŻLIWY ZAKUP PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW
Prezentujemy gustowne, niezwykle przytulne mieszkanie dwupokojowe parterowe o powierzchni użytkowej: 44,65 m2.
Do nieruchomości przynależy ogródek o powierzchni około 60 m2
Nieruchomość kompleksowo wyposażona i urządzona, gotowa na przyjęcie nowych właścicieli.
GDZIE:
Gmina Długołęka, Kiełczów, ulica Klonowa
Kiełczów do dynamicznie rozwijające się miejscowość położona przy północno- wschodniej granicy Wrocławia.
Miejsce w którym znajdziemy szeroko rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, dodatkowo w niedalekiej okolicy znajdziemy szkołę podstawową, przedszkola, przychodnie, łatwy dostęp do licznych terenów rekreacyjnych.
Wygodny dojazd w stronę centrum Wrocławia, jak również wylot na Wschodnią Obwodnicę Wr. czy trasę S8.
Niewątpliwym atutem jest dostępność komunikacji autobusowej, szybki dojazd do stacji PKP Wrocław Psie Pole, gdzie swobodnie można zostawić samochód i pociągiem dotrzeć do Dworca Głównego w zaledwie 20 minut.
STANDARD LOKALU:
Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku wzniesionym w 2020 r.
Zaledwie cztery mieszkania parterowe w bryle, bardzo spokojne sąsiedztwo i kameralne otoczenie.