SprzedażMieszkanie

3 pokoje / 49,6 m² / ostatnie piętro / loggia

Krosno Odrzańskie • krośnieński • ul. Piastów
339 000 PLN
6834 PLN/m²
Powierzchnia
49.6 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 4/4
Rok budowy
1970
Media
Kanalizacja, Internet, Telewizja kablowa, Telefon, Prąd
Liczba sypialni
1
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
1
Data dodania
17.02.2026
Ostatnia aktualizacja
13.05.2026

Opis

Krosno Odrzańskie | 49,6 m² | ostatnie piętro | loggia z panoramą miasta

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszych sekund czuć światło, przestrzeń i spokój. To właśnie jedno z nich.

LDK Nieruchomości prezentuje wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone na ostatnim piętrze kameralnego bloku niemal w samym centrum Krosna Odrzańskiego. To lokal, który wyróżnia się nie tylko funkcjonalnym układem, ale przede wszystkim atmosferą i widokiem, którego naprawdę trudno szukać w podobnych mieszkaniach.

Z dużej loggii rozciąga się otwarta panorama miasta i okolic Odry. Dużo nieba, przestrzeni i światła zamiast widoku prosto w okna sąsiadów. Ostatnie piętro daje dodatkowo ciszę, prywatność i poczucie komfortu na co dzień.

Mieszkanie pierwotnie posiadało 3 pokoje. Obecni właściciele zdecydowali się połączyć jeden z nich z salonem, tworząc dużą, jasną i bardzo komfortową strefę dzienną. Dzięki temu wnętrze zyskało wyjątkową przestrzeń i naturalne światło. Dla osób potrzebujących dodatkowego pokoju istnieje możliwość łatwego przywrócenia pierwotnego układu.

W skład mieszkania wchodzą:

- przestronny salon z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju
- osobna, ustawna kuchnia
- sypialnia
- łazienka
- oddzielna toaleta
- przedpokój
- duża loggia z otwartym widokiem

Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione zostały instalacje, wnętrza są bardzo zadbane, a całość jest gotowa do zamieszkania bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Dużym atutem jest lokalizacja. Kameralne i spokojne osiedle znajduje się praktycznie w centrum miasta. Tuż obok znajduje się sklep Dino, a w pobliżu szkoły, przedszkola, punkty usługowe i wszystko, co potrzebne do wygodnego życia na co dzień. To miejsce, w którym naprawdę można funkcjonować komfortowo bez konieczności ciągłego korzystania z samochodu.

To propozycja idealna dla pary, dla młodej rodziny czy jako mieszkanie inwestycyjne pod wynajem

To mieszkanie łączy w sobie trzy cechy, które rzadko występują razem - przestrzeń, światło i widok.

Jeśli szukasz miejsca z klimatem, które daje poczucie swobody i jednocześnie pozwala mieć wszystko pod ręką, warto zobaczyć je na żywo.

Zapraszam na prezentację!

? 793 348 721

Mapa

ul. Piastów, krośnieński, Krosno Odrzańskie
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Aleksandra Blandzi

Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
679 000 PLN
10 609 PLN/m²
Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
Zielona Góra · ul. Anny Jagiellonki
64 m²3 pok.Piętro 1/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
615 000 PLN
11 988 PLN/m²
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
Zielona Góra · ul. Łężyca-Ciesielska
51.3 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
649 000 PLN
11 426 PLN/m²
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
56.8 m²3 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
439 000 PLN
14 115 PLN/m²
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
31.1 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
615 000 PLN
10 982 PLN/m²
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
Zielona Góra
56 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
615 000 PLN
10 789 PLN/m²
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
Zielona Góra
57 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
439 000 PLN
14 161 PLN/m²
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
Zielona Góra
31 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
5000 PLN
50 PLN/m²
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
Droszków · ul. Zielonogórska
100 m²5 pok.Piętro 1/1
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
95 000 PLN
104 PLN/m²
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
Boczów
909 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu
1 090 000 PLN
7470 PLN/m²
Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu
Krosno Odrzańskie · ul. Kazimierza Odnowiciela
145.9 m²6 pok.518 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
10 201 100 PLN
350 PLN/m²
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
Zielona Góra · Nowy Kisielin
29146 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działka budowlana w przy lesie
149 000 PLN
153 PLN/m²
Działka budowlana w przy lesie
Rokitno
973 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja