SprzedażMieszkanie

38 m2 może być Twoje !!! Tylko 295 tys. zł

Łomża • Wiejska
295 000 PLN
7765 PLN/m²
Powierzchnia
38.0 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 3/4
Rok budowy
1968
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
365
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul. Wiejskiej 5, po generalnym remoncie w 2019 r., odświeżone w 2026r. - umeblowane !!!, wyposażone !!!, gotowe do zamieszkania.!!! Blok posiada nową elewację. Nieruchomość o powierzchni 37,99 m2 zachwyca funkcjonalnym układem, co sprawia, że jest idealne dla singli, par lub małych rodzin. W skład mieszkania wchodzą: - pokój ok. 12 m2 - pokój ok. 8 m2 - kuchnia ok. 6m2 - łazienka z WC ok. 2,6 m2 - przedpokój 5,8 m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna - zaledwie kilka kroków dzieli Cię od I LO, ZSW (WETA), tuż obok boisko, park, restauracje, kawiarnie, puby, siłownia, fitness, sklepy, apteki itp. Nie przegap szansy na to urokliwe mieszkanie, które łączy w sobie komfort, oraz dogodną lokalizację! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Wiejska, Łomża
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Aneta Krukowska