1 050 000 PLN
21 802 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
Eleganckie mieszkanie, kamienica – Stare Miasto
Warszawa • Śródmieście • Piwna
1 050 000 PLN
21 802 PLN/m²
Powierzchnia
48.2 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 1/4
Rok budowy
1954
mieszkanie na sprzedaż w Warszawa - Śródmieście
Powierzchnia
48.2 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 1/4
Rok budowy
1954
- Data dodania
- 11.05.2026
Opis
Zamieszkaj w samym sercu historycznej Warszawy ! Mieszkanie w zabytkowej kamienicy łączy elegancję przedwojennej stolicy z nowoczesnym komfortem. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane i wyposażone.
Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, tuż przy Rynku Starego Miasta , przy ulicy Piwnej 39 . Mieszkanie nawiązuje stylem do elegancji przedwojennej Warszawy , co podkreśla niepowtarzalny klimat nieruchomości .
MIESZKANIE
Jednopoziomowe mieszkanie w układzie open-space , z możliwością wydzielenia niezależnego pokoju, o łącznej powierzchni 48,16 m² .
Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1954 roku. Kamienica została wzniesiona w XVII/XVIII wieku, wzmiankowana po raz pierwszy w 1705 r. Po zniszczeniach w 1944 r. zachowana została fasada do gzymsu wieńczącego (zawalona w 1947 r.) oraz piwnice. Budynek odbudowano w latach 1949–1955.
Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym , wydzielonej strefy sypialnianej oraz łazienki . Wykończone materiałami bardzo dobrej jakości , z dbałością o detale. Na podłodze zachowana w doskonałym stanie drewniana podłoga , w kuchni gres , a w łazience płytki podłogowe . Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt .