WynajemMieszkanie

2pok,35m2,balkon,metro SŁODOWIEC,dostępne od już!

Warszawa • Bielany • Władysława Broniewskiego
2900 PLN
83 PLN/m²
Powierzchnia
35 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 8/10
Rok budowy
1962
Data dodania
21.05.2026

Opis

Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, 35 m2 z balkonem blisko METRO SŁODOWIEC W pobliżu AWF i Uniwersytet Wyszyńskiego Mile widziani studenci, pary oraz lokum przyjazne zwierzętom. ŚWIETNA LOKALIZACJA: * przystanek tramwajowy oraz autobusowy pod blokiem, * 10-15 min pieszo metro SŁODOWIEC, * Biedronka, Megasam, punkty usługowe oraz sklepiki osiedlowe w zasięgu ręki, * Galeria Żoliborz - 800 metrów, Galeria Młociny - 13 min tramwajem Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone posiada funkcjonalny rozkład: * kuchnia w pełni wyposażona - lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik elektryczny, okap, meble w zabudowie oraz pralka, * pierwszy duży oddzielny pokój 16 m2 z wyjściem na balkon, narożnik z funkcją spania, szafa, * drugi oddzielny pokój 8 m2, meble zostaną kupione wedle życzenia Najemcy, * łazienka z wc, wanną, umywalką, Cena za wynajem 2 900 zł + dodatkowo czynsz administracyjny ok. 550 zł ( w tej kwocie ogrzewanie, woda zimna i ciepła, wywóz nieczystości ) Serdecznie zapraszam na prezentację. Rafał Tęcza TEL: 531 890 610 e-mail: biuro@teczanieruchomosci.pl www.teczanieruchomosci.pl LINK DO OFERTY: http://www.teczanieruchomosci.pl/numer/4661 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Mapa

Władysława Broniewskiego, Bielany, Warszawa
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Rafał Tęcza
Pośrednik
Tęcza Nieruchomości • Warszawa
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Rafał Tęcza

3pok,50m2+ew.garaż,ul.Krochmalna,PO REMONCIE
3100 PLN
62 PLN/m²
3pok,50m2+ew.garaż,ul.Krochmalna,PO REMONCIE
Warszawa · Wola
50 m²3 pok.Piętro 1/7
Rafał Tęcza
Agencja
3pok obok metro KABATY,garaż,duży balkon,PILNE
3450 PLN
58 PLN/m²
3pok obok metro KABATY,garaż,duży balkon,PILNE
Warszawa · Ursynów
60 m²3 pok.Piętro 2/5
Rafał Tęcza
Agencja
Ostatnie duże 3pok,66m2,10400pln/m2,PILNE
688 896 PLN
10 400 PLN/m²
Ostatnie duże 3pok,66m2,10400pln/m2,PILNE
Ożarów Mazowiecki
66.2 m²3 pok.Piętro 1/3
Rafał Tęcza
Agencja
WIOSNA - RABATY, minus 700 zł/m2, 0 % PROWIZJI
966 000 PLN
13 017 PLN/m²
WIOSNA - RABATY, minus 700 zł/m2, 0 % PROWIZJI
Warszawa · Białołęka
74.2 m²4 pok.Piętro 4/4
Rafał Tęcza
Agencja
WIOSNA - RABATY, minus 700 zł/m2, 0 % PROWIZJI
739 666 PLN
14 035 PLN/m²
WIOSNA - RABATY, minus 700 zł/m2, 0 % PROWIZJI
Warszawa · Białołęka
52.7 m²3 pok.Piętro 2/5
Rafał Tęcza
Agencja
Klucze od już!! 3pok,0% PROZWIZJI,ciche i kameralne
1 066 342 PLN
16 280 PLN/m²
Klucze od już!! 3pok,0% PROZWIZJI,ciche i kameralne
Warszawa · Mokotów
65.5 m²3 pok.Piętro 3/7
Rafał Tęcza
Agencja
GOTOWE-3pok,64m2,0% PROZWIZJI,PROMO 17300zł/m2
1 103 567 PLN
17 300 PLN/m²
GOTOWE-3pok,64m2,0% PROZWIZJI,PROMO 17300zł/m2
Warszawa · Mokotów
63.8 m²3 pok.Piętro 2/7
Rafał Tęcza
Agencja
2pok oddz. 50m2,os.zamkn,2xparking,balkon,komórka lokatorska
2800 PLN
56 PLN/m²
Warszawa · Włochy
50 m²2 pok.Piętro 1/3
Rafał Tęcza
Agencja
3pok. oddzielne,50m2,balkon,tuż obok metro NATOLIN
2800 PLN
56 PLN/m²
3pok. oddzielne,50m2,balkon,tuż obok metro NATOLIN
Warszawa · Ursynów
50 m²3 pok.Piętro 7/10
Rafał Tęcza
Agencja
OSTATNIE 3pok,MOKOTÓW,niska cena!
858 000 PLN
14 345 PLN/m²
OSTATNIE 3pok,MOKOTÓW,niska cena!
Warszawa · Mokotów
59.8 m²3 pok.Piętro 2/5
Rafał Tęcza
Agencja
Biuro 35m2,tuż przy SKM SULEJÓWEK-MIŁOSNA,PARKING
1450 PLN
41 PLN/m²
Biuro 35m2,tuż przy SKM SULEJÓWEK-MIŁOSNA,PARKING
Sulejówek
35 m²Piętro 1
Rafał Tęcza
Agencja
Biuro 55m2,KLIMA,parking,tuż przy SKM SULEJÓWEK-MIŁOSNA
2450 PLN
45 PLN/m²
Biuro 55m2,KLIMA,parking,tuż przy SKM SULEJÓWEK-MIŁOSNA
Sulejówek
55 m²Piętro 1
Rafał Tęcza
Agencja