SprzedażMieszkanie

Nowoczesne bungalowy na hiszpańskim wybrzeżu

San Pedro Del Pinatar • Calle Emillio Diez de Revenga
299 500 EUR
1996 EUR/m²
Powierzchnia
150 m²
Pokoje
3
Piętro
Parter
Rynek
Pierwotny
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
2
Informacje dodatkowe
Data dodania
19.06.2024
Ostatnia aktualizacja
15.11.2024

Opis

LDK Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne BUNGALOWY w SAN PEDRO DEL PINATAR . Inwestycja zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od morza.

Jest to kompleks nowoczesnych domów z 3 pokojami, 2 łazienkami oraz salonem połączonym z kuchnią. Na najwyższych piętrach mieszczą się przestronne solaria z kuchnią letnią. Mieszkania usytuowane na dole wyposażone są w duży taras.

Do dyspozycji mieszkańców udostępniony jest całoroczny basen.

W standardowym wyposażeniu bungalowów znajdują się:
- białe meble
- klimatyzacja
- w pełni wyposażona kuchnia
- w pełni wyposażone łazienki, w tym bidet, prysznic z bateriami termostatycznymi, ogrzewanie podłogowe
- zadaszony taras
- kuchnia letnia (na wyższym piętrze)
- oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne (LED)
- zewnętrzne głośniki
- system alarmowy
- ogród na parterze
- oddzielne ściany o wysokości 1,80 m, które zapewnia prywatność wokół ogrodu na parterze
- wstępną instalacja dla jacuzzi

Miejscowość San Pedro del Pinatar znajduje 80 km od lotniska w Alicante oraz 40 km od lotniska w Murcji.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat tej wyjątkowej inwestycji.

Mapa

Calle Emillio Diez de Revenga, San Pedro Del Pinatar
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Pośrednik
Ldk Nieruchomości • San Pedro Del Pinatar
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Aleksandra Blandzi

Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
679 000 PLN
10 609 PLN/m²
Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
Zielona Góra · ul. Anny Jagiellonki
64 m²3 pok.Piętro 1/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
615 000 PLN
11 988 PLN/m²
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
Zielona Góra · ul. Łężyca-Ciesielska
51.3 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
649 000 PLN
11 426 PLN/m²
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
56.8 m²3 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
439 000 PLN
14 115 PLN/m²
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
31.1 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
615 000 PLN
10 982 PLN/m²
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
Zielona Góra
56 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
615 000 PLN
10 789 PLN/m²
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
Zielona Góra
57 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
439 000 PLN
14 161 PLN/m²
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
Zielona Góra
31 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
5000 PLN
50 PLN/m²
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
Droszków · ul. Zielonogórska
100 m²5 pok.Piętro 1/1
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
95 000 PLN
104 PLN/m²
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
Boczów
909 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
349 000 PLN
7036 PLN/m²
Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Odrę
Krosno Odrzańskie · ul. Piastów
49.6 m²2 pok.Piętro 4/4
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu
1 090 000 PLN
7470 PLN/m²
Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu
Krosno Odrzańskie · ul. Kazimierza Odnowiciela
145.9 m²6 pok.518 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
10 201 100 PLN
350 PLN/m²
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
Zielona Góra · Nowy Kisielin
29146 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja