SprzedażMieszkanie

RABAT na Nowy Rok! klucze od już,ZAPRASZAM

Warszawa • Mokotów • Domaniewska
1 086 750 PLN
17 500 PLN/m²
Powierzchnia
62.1 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 2/7
Rok budowy
2025
Data dodania
21.05.2026

Opis

Rabaty na NOWY ROK! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 62,10 m2 z balkonem 10 m2 obok GALERII MOKOTÓW OCZYWIŚCIE POSIADAM większe METRAŻE i wyższe PIĘTRA od 1pok-4pok - zadzwoń oferta limitowana OFERTA BEZ PROWIZJI !!! 0 % PCC !!! Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, Marynarskiej, Domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów. Wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania to potwierdzenie jakości osiedla. NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA w cenie: * Echo Smart to bezprzewodowy system zarządzania inteligentnym domem. Głosowo lub zdalnie, przy pomocy smartfonu możesz m.in. sterować oświetleniem, regulować temperaturę, wyłączać urządzenia elektryczne czy odblokowywać zamek drzwi wejściowych, * Echo Life Services na swoim osiedlu znajdziesz m.in.: dostęp do części wspólnych za pomocą aplikacji w smartfonie, punkt odbioru paczek, stację ładowania pojazdów elektrycznych, strefy rekreacyjne i rowerownie * tuż pod blokiem przystanek autobusowy oraz TRAMWAJ na Postępu * blisko do metra WILANOWSKA około 15 minut autobusem Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ: * salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24 m2 + wyjście na balkon. * przestronna sypialnia 14,54 m2 + garderoba * trzeci pokój 12,51 m2, * łazienka z wc oraz miejscem na wannę, 4,57 m2, * DRUGA ŁAZIENKA Z WC, * miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne Promocyjna cena ! 1 086 750 PLN Nie pobieramy prowizji Zapewniamy kompleksową obsługę, posiadamy biuro kredytowe oraz firmy które przygotowują mieszkanie pod klucz Gorąco polecam, Rafał Tęcza TEL: 531 890 610 e-mail: biuro@teczanieruchomosci.pl WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.teczanieruchomosci.pl W przypadku zgłoszenia telefonicznego lub wysłania wiadomości przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z RODO w celu przedstawienia oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Tęcza Nieruchomości Rafał Tęcza z siedzibą w 02-595 Warszawa przy ul. Puławskiej 77 lok. U5. Mają Państwo w dowolnym momencie prawo do modyfikacji danych bądź wycofania zgody. Wszelkie wizualizacje wnętrz umieszczone w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie poglądowy. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. LINK DO OFERTY: http://www.teczanieruchomosci.pl/numer/4599 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości