2 250 000 PLN
26 138 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
Apartament Premium przy Parku|86 m²|Dom Awangarda
Warszawa • Ochota • Szczęśliwicka
2 250 000 PLN
26 138 PLN/m²
Powierzchnia
86.1 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 5/6
Rok budowy
2017
mieszkanie na sprzedaż w Warszawa - Ochota
Powierzchnia
86.1 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 5/6
Rok budowy
2017
- Dodatkowe informacje
- BalkonGarażWindaOddzielna kuchniaKlimatyzacja
- Data dodania
- 11.05.2026
Opis
Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku | Standard Premium.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o powierzchni 86,08 m2, położonego w prestiżowej części Ochoty przy ul. Szczęśliwickiej 54 .
Ten apartament to unikatowe połączenie bezkompromisowej jakości i nastrojowego designu , gdzie materiały premium, takie jak dębowe podłogi i włoskie spieki, współgrają z autorskim oświetleniem oraz meblami wykonanymi na indywidualne zamówienie. Wyjątkowy klimat wnętrza podkreśla nowoczesny biokominek oraz imponujące przeszklenia panoramiczne sięgające od podłogi do sufitu, które idealnie doświetlają przestrzeń i zacierają granicę między salonem a naturą. Całość dopełnia unikatowa ekspozycja z oknami wychodzącymi na wschód i zachód.