SprzedażMieszkanie

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław

Wrocław • Jurija Gagarina
749 000 PLN
12 682 PLN/m²
Powierzchnia
59.1 m²
Pokoje
3
Piętro
Parter
Rok budowy
2011
Data dodania
19.05.2026

Opis

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Prezentujemy Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m², usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z 2011 roku, położonego na Muchoborze Wielkim – jednej z najbardziej cenionych i wygodnych do życia części Wrocławia. Nieruchomość wyróżnia się dużym, narożnym ogrodem o pow. 53,45 m² oraz spokojnym położeniem po cichej stronie osiedla. GDZIE: Wrocław, Muchobór Wielki, ul. Jurija Gagarina Muchobór Wielki to lokalizacja ceniona za doskonałą komunikację z centrum miasta, szybki wyjazd na AOW oraz autostradę A4, a jednocześnie kameralny charakter i rozbudowaną infrastrukturę. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, punkty usługowe, tereny spacerowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie położone jest na spokojnym, zadbanym osiedlu z niską zabudową, co zapewnia komfort codziennego życia i prywatność. STANDARD NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania, urządzone w funkcjonalny i ponadczasowy sposób. Lokal ogrzewany jest piecem gazowym. Na uwagę zasługują: • duży, narożny ogród o pow. 53,45 m² • ciche położenie mieszkania • funkcjonalny układ pomieszczeń • garderoba przy sypialni • parter – wygodne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, seniorów lub właścicieli zwierząt • komórka lokatorskamiejsce postojowe w garażu podziemnym • budynek z 2011 roku • mieszkanie gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych UKŁAD POMIESZCZEŃ: • pokój z aneksem kuchennym 17,48 m² • pokój 13,60 m² • sypialnia z garderobą 14,73 m² • łazienka 4,75 m² • przedpokój 9,04 m² Dodatkowo do mieszkania przynależą komórka lokatorska i miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie: 15 000 zł – komórka lokatorska 28 000 zł – garaż podziemny DLA KOGO: To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób poszukujących komfortowego mieszkania z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość świetnie sprawdzi się również inwestycyjnie – zarówno pod wynajem, jak i jako bezpieczna lokata kapitału. W związku z koniecznością nabycia udziału w drodze dojazdowej - BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW. Serdecznie zapraszamy na niezobowiązującą prezentację! Kontakt: Katarzyna Dzieciątkowska tel: +48 503 63 63 44 NASI DORADCY BEZPŁATNIE SPRAWDZĄ TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ. Udzielamy wsparcia przy CAŁYM PROCESIE uzyskania kredytu hipotecznego. Informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo