978 000 PLN
13 453 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
4 pokoje lub 3 pokoje,WIOSNA-WYPRZEDAŻ,0% PROZWIZJI
Warszawa • Mokotów • Antoniewska
978 000 PLN
13 453 PLN/m²
Powierzchnia
72.7 m²
Pokoje
4
Piętro
Piętro 3/5
Rok budowy
2027
mieszkanie na sprzedaż w Warszawa - Mokotów
Powierzchnia
72.7 m²
Pokoje
4
Piętro
Piętro 3/5
Rok budowy
2027
- Zabezpieczenia
- Drzwi / okna antywłamanioweDomofon / wideofonMonitoring / ochronaTeren zamknięty
Wyposażenie
Wyposażenie
- Umeblowane
- Nie
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
WYPRZEDAŻ wiosenna !! PROMOCJA !!! 13450 PLN /m2
Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru
W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokoje, 72,71 m2 + balkon 7 m2
POSIADAMY WSZYSTKIE MIESZKANIA W TEJ INWESTYCJI - zapraszam do kontaktu również w sprawie innych mieszkań :)
Bez prowizji 0% - Bez PCC 0 %
Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w nowym budynku deweloperskim na zielonych i spokojnych SIEKIERKACH
To przestronny lokal, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością, idealny dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich atrakcji.
Lokalizacja:
* bezpośrednio pod osiedlem przystanek autobusowy, 20 minut do Centrum,
* NOWA trasa tramwajowa z przystankiem przy skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Gagarina - 15 min do CENTRUM
Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej, sklepów, kawiarni i restauracji.
Wysokiej jakości materiały i innowacyjne rozwiązania to potwierdzenie jakości osiedla,
Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ:
* salon połączony z aneksem kuchennym 24 m2 + wyjście na balkon 7 m2,
* sypialnia 13 m2
* druga sypialnia 8 m2
* CZWARTY POKÓJ 8 M2
* łazienka z wc , 4,40 m2
* DRUGA łazienka z wc i miejscem na wannę 4,6 m2,
* GARDEROBA 2m2
Promocyjna cena !
978 000 PLN
Nie pobieramy prowizji
Zapewniamy kompleksową obsługę, posiadamy biuro kredytowe oraz firmy które przygotowują mieszkanie pod klucz
Gorąco polecam,
Rafał Tęcza
TEL: 531 890 610
e-mail: biuro@teczanieruchomosci.pl
WIĘCEJ ZDJĘĆ ORAZ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: