SprzedażDom

Dom w stanie surowym zamkniętym

Prażmowo
495 000 PLN
6188 PLN/m²
Powierzchnia
80 m²
Powierzchnia działki
3200 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2024
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż - 6 domów w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Prażmowo, gm. Ryn, nad Jeziorem Jagodne Marzysz o własnym domu na Mazurach, blisko jezior i malowniczych szlaków wodnych? Teraz masz szansę zrealizować to marzenie! Na sprzedaż oferujemy 6 domów w stanie surowym zamkniętym, położonych w urokliwej miejscowości Prażmowo, tuż przy jeziorach Jagodne i Szymoneckim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szczegóły oferty: - Lokalizacja: Prażmowo, gm. Ryn - w sercu mazurskich jezior - działka nr 147/11 - Stan budynków: surowy zamknięty - Powierzchnia: około 80 m2 - Zakończenie inwestycji: jesień 2026 r - Media: wszystkie domy wyposażone są w miejskie przyłącza wodne i kanalizacyjne oraz prąd - Powierzchnia działek: około 500 m2, zapewniając właścicielom komfort i prywatność. Udział w działce z zaznaczonym miejscem do wyłącznego użytkowania. - Dojazd: wewnętrzna droga dojazdowa z udziałem dla każdego właściciela Wyjątkowa okolica: Prażmowo to malownicza mazurska wieś z dostępem do Jeziora Jagodne, które łączy się z Jeziorem Szymoneckim. Okolica oferuje bogaty wybór aktywności wodnych - tuż obok znajduje się port z pełnym zapleczem rekreacyjnym. W porcie znajdziesz: - Postój łodzi: możliwość wynajęcia miejsca dla swojej jednostki pływającej - Czarter: dostępne łodzie żaglowe, motorowe, a także skutery wodne - Wypożyczalnię sprzętu pływającego: idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku na wodzie Doskonała inwestycja: Domy w stanie surowym zamkniętym dają pełną swobodę w aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i upodobań. To także świetna okazja inwestycyjna - nieruchomości w tej lokalizacji cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób szukających stałego miejsca zamieszkania, jak i turystów pragnących wynajmować dom na Mazurach. Cena i szczegóły oferty: Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - odpowiemy na wszystkie pytania oraz umówimy na prezentację nieruchomości. Spełnij swoje marzenie o własnym domu w sercu Mazur i ciesz się bliskością natury przez cały rok Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja