SprzedażDom

Komfortowy dom jednorodzinny w Węgorzewie, ul. Heweliusza 6

Węgorzewo • Jana Heweliusza
1 400 000 PLN
7865 PLN/m²
Powierzchnia
178 m²
Powierzchnia działki
1500 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2008
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż Komfortowy dom jednorodzinny w Węgorzewie, ul. Heweliusza 6 Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 178 m, położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce nr 1388/9 o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy Węgorzewa do jeziora Mamry Szlak Wielkich Jezior Mazurskich około 2000 m idealna dla rodzin szukających komfortu, przestrzeni i prywatności. Rozkład pomieszczeń: Parter: - Wiatrołap - Toaleta (WC) - Pomieszczenie gospodarcze - Przestronny salon z aneksem kuchennym - Duży, zadaszony taras z wyjściem z salonu Piętro: - 3 ustawne pokoje - Przestronny hol - Łazienka z WC - Balkon Wyposażenie i udogodnienia: - Okna dwuszybowe z moskitierami - Drzwi antywłamaniowe - Rolety antywłamaniowe - Monitoring - Klimatyzacja -Garaż w bryle budynku - Pomieszczenie gospodarcze o pow. 40 m (może pełnić funkcję drugiego garażu) - Brama wjazdowa sterowana pilotem - Własność Księga Wieczysta Media i instalacje: - Woda i kanalizacja miejska - Gaz ziemny - Centralne ogrzewanie gazowe - Kominek z rozprowadzeniem ciepła - Ogrzewanie podłogowe w kuchni, przedpokoju, WC oraz łazience na piętrze - Kolektory słoneczne do podgrzewania ciepłej wody Stan techniczny: - Dom ocieplony - Dach dwuspadowy pokryty dachówką cementową - Działka w pełni zagospodarowana nasadzenia (tuje) wzdłuż ogrodzenia Koszty utrzymania: - Roczny podatek od nieruchomości: ok. 1600 zł - Roczne zużycie gazu (ogrzewanie, c.w.u): ok. 4500 zł Cena: do uzgodnieniaWięcej informacji pod numerem telefonu Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i nowoczesne rozwiązania w spokojnej okolicy! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja