SprzedażDom

Nowosolna - dom jednorodzinny 178 m2 4 pok. garaż

Wiączyń Dolny
1 950 000 PLN
10 955 PLN/m²
Powierzchnia
178 m²
Powierzchnia działki
1594 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2019
Data dodania
19.05.2026

Opis

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x 46 m) w sąsiedztwie kameralnych domów jednorodzinnych. Dojazd do posesji drogą asfaltową, częściowo (50 m) drogą utwardzoną. Automatyczna brama wjazdowa na pilota. Garaż o pow. 39 m2 na dwa auta w bryle budynku oraz dodatkowo dwustanowiskowy garaż wolnostojący o pow. 42 m2. Wnętrze wykończone materiałami wysokiej jakości firmy ECORSON takimi jak trawertyn czy tynki dekoracyjne. Parter: - przestronny salon z aneksem kuchennym (60,11 m2) - 2 sypialnie (17 m2, 14,45 m2) oraz gabinet (11,52 m2) - łazienka (7,65 m2), wc (3,28 m2), garderoba (3,96 m2) - pom. gospodarcze / spiżarnia (5,16 m2) - wiatrołap (3,75 m2) Poddasze nieużytkowe: - możliwość zaadaptowania strychu na dodatkowe schowki Instalacje: - prąd, woda z sieci miejskiej, przydomowa oczyszczalnia, gaz nieprzyłączony (w ulicy), internet - rekuperator, wentylacja z odzyskiem ciepła pomieszczeń (brak kaloryferów) - ogrzewanie podłogowe z wielostrefową regulacją temperatury - fotowoltaika o mocy 9,9 KW z możliwością rozbudowy dla zapewnienia bezkosztownego użytkowania - wydajny kominek w salonie (rozprowadzenie do wszystkich pomieszczeń) jako źródło alternatywnego ogrzewania - odkurzacz centralny - nawodnienie ogrodu: wbudowany zbiornik zasilany poprzez system rynien odprowadzających wody opadowe - instalacja alarmowa wraz z monitoringiem: kamery oraz system inteligentnej obsługi przy pomocy aplikacji Dodatkowe informacje i dane techniczne: - stan prawny: własność z księgą wieczystą (bez obciążeń) - dom oddany do użytku w 2019 roku - ściany zewnętrzne z certyfikowanych bloczków styropianowych w technologii IZODOM 2000 (budynek jest bardzo ciepły i energooszczędny), tynk akrylowy - ściany wewnętrzne i sufit z płyt kartonowo-gipsowych - stolarka okienna PVC, okna trzyszybowe - dach o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką IBF - podjazd pod garaż, opaska wokół budynku oraz taras w kostce - większość wyposażenia w cenie nieruchomości Przykładowe odległości: - w bliskim sąsiedztwie pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz rezerwat przyrody Wiączyń - Selgros Cash & Carry 5 km - przystanki autobusowe MPK w odległości 3 min pieszo Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja