SprzedażDomPromowane

Siedlisko tuż przy linii brzegowej - SWJM - PNB

Rybical
989 000 PLN
398 PLN/m²
Powierzchnia
2480 m²
Powierzchnia działki
2480 m²
Pokoje
5
Rok budowy
1900
Data dodania
21.04.2026
Ostatnia aktualizacja
15.05.2026

Opis

Na sprzedaż wyjątkowe mazurskie siedlisko położone w malowniczej zatoce Jeziora Ryńskiego, w miejscowości Rybical.
Oferta obejmuje część siedliskową a na niej pozwolenie na budowę 3 domów jednorodzinnych wraz z gotowym projektem tuż przy jeziorze Ryńskim na SWJM.

Powierzchnia łączna: 2500 m2
Działki: 51/2, 50/13, 39/6, 39/7

Atuty nieruchomości:
- siedlisko położone tuż przy ogólnie dostępnej linii brzegowej
- możliwość zabudowy siedliska 50 m od tafli wody!
- gotowe pozwolenia i projekt trzech domów w stylu mazurskim (ok. 200 m² każdy) – pracownia Chiliart
- pełne media: prąd, wodociąg, kanalizacja
- dojazd drogą asfaltową
- spokojna, kameralna zatoka Jeziora Ryńskiego
- możliwość podziału na 3 osobne działki po realizacji zabudowy
- istnieje możliwość zakupu działki z linią brzegową oddalonej o 250m od siedliska

Idealne miejsce na stworzenie prywatnego siedliska, przestrzeni dla kilku rodzin lub inwestycji premium nad jeziorem.

Projekt domów oraz komplet materiałów — zdjęcia, filmy i wizualizacje — prześlę w wiadomości prywatnej.

Kontakt:
Krzysztof Milewski
tel: 725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Kontakt do biura:
Krzysztof Milewski
725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Mapa

Opiekun oferty
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinie Agenta5.0(1)
Pośrednik
Krzysztof Milewski • Rybical
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Krzysztof Milewski

4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
2 989 000 PLN
70 PLN/m²
4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
Jora Wielka
42700 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
567 700 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1154 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
473 000 PLN
367 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1287 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
641 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1304 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
700 600 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1424 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
620 900 PLN
492 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1262 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
757 600 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1062 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
886 700 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1243 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
841 100 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1179 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
1 017 300 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1426 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)