550 000 PLN
3438 PLN/m²
SprzedażDom
DOM Z OGRODEM BLISKO JEZIORA, ŁODYGOWICE
Łodygowice • ŁODYGOWICE
550 000 PLN
3438 PLN/m²
Powierzchnia
160 m²
Powierzchnia działki
635 m²
Pokoje
6
Rok budowy
1980
dom na sprzedaż w Łodygowice - ŁODYGOWICE
Powierzchnia
160 m²
Powierzchnia działki
635 m²
Pokoje
6
Rok budowy
1980
- Liczba kondygnacji
- 2 piętra
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 18.05.2026
Opis
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 m², w tym 160 m² powierzchni użytkowej. Budynek dwupiętrowy, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, przeznaczony do remontu.
Najważniejsze informacje:
•
powierzchnia całkowita: 240 m²
•
powierzchnia użytkowa: 160 m²
•
działka o powierzchni 635 m²
Dom usytuowany na działce 635 m² z dużym potencjałem zagospodarowania- możliwość stworzenia ogrodu, strefy rekreacyjnej lub zaaranżowania przestrzeni według własnej koncepcji.
Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 1,5 km od jeziora, co czyni ją interesującą zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwestycji pod wynajem sezonowy.
Możliwa spłata w wysokości połowy kwoty, oraz rozłożenie drugiej połowy na raty notarialne na dogodny okres czasu.
Oferta dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji w spokojnej okolicy z dostępem do terenów rekreacyjnych.
--------------------------OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!UWAGA:Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: 1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica