SprzedażDom

Wyjątkowy dom rodzinny na willowym osiedlu

Krosno Odrzańskie • krośnieński • ul. Kazimierza Odnowiciela
1 090 000 PLN
7470 PLN/m²
Powierzchnia
145.9 m²
Powierzchnia działki
518 m²
Pokoje
6
Rok budowy
2009
Liczba sypialni
4
Liczba łazienek
3
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Wolnosotojący
Rodzaj okien
PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
08.01.2026
Ostatnia aktualizacja
12.05.2026

Opis

Krosno Odrzańskie | zielone osiedle willowe | 146 m² | ogród | garaż | piwnica | świetna cena

LDK Nieruchomości prezentuje dom, do którego naprawdę chce się wracać.

Są miejsca, w których od razu czujesz spokój i komfort. Ten dom daje dokładnie takie wrażenie — jasny, przestronny i bardzo funkcjonalny. Położony na kameralnym, zielonym osiedlu willowym w Krośnie Odrzańskim — z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień.

Przemyślany układ — komfort na co dzień
Dom o powierzchni 146 m² ma wyraźny podział na strefę dzienną i nocną.

Piętro — prywatna przestrzeń domowników:
• 4 jasne, przestronne sypialnie
• w tym sypialnia główna z prywatną łazienką
• druga, pełnowymiarowa łazienka

To idealne rozwiązanie dla rodziny — każdy ma swoją przestrzeń, a codzienność jest po prostu wygodna.

Parter — serce domu:
Przestronny, jasny salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz ogród. Duże okna wpuszczają mnóstwo światła, a otwarta kuchnia tworzy spójną, funkcjonalną przestrzeń do życia i spotkań.

Komfort i oszczędność:
• ogrzewanie gazowe
• fotowoltaika (niższe koszty utrzymania)
• kominek — klimat i dodatkowe źródło ciepła

To dom, który jest nie tylko wygodny, ale też ekonomiczny.

Dodatkowa przestrzeń, która robi różnicę:
W bryle budynku znajduje się garaż oraz duża, wielofunkcyjna piwnica (m.in. pralnia i pomieszczenia gospodarcze). Praktyczne rozwiązanie, które realnie podnosi komfort życia.

Ogród i otoczenie:
Działka ponad 5 arów, taras i zielona przestrzeń do odpoczynku. Spokojne, uporządkowane osiedle willowe daje poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Dlaczego warto?
• wolnostojący dom w świetnej lokalizacji
• jasne, funkcjonalne wnętrza
• 4 sypialnie + 2 łazienki
• garaż i piwnica
• nowoczesne, oszczędne rozwiązania
• bardzo atrakcyjna cena jak na ten standard

Takie domy naprawdę nie trafiają się często.

Zapraszam na prezentację.

Mapa

ul. Kazimierza Odnowiciela, krośnieński, Krosno Odrzańskie
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Aleksandra Blandzi

Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
679 000 PLN
10 609 PLN/m²
Eleganckie mieszkanie z dużym salonem, bez PCC
Zielona Góra · ul. Anny Jagiellonki
64 m²3 pok.Piętro 1/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
615 000 PLN
11 988 PLN/m²
Piękne, jasne , 3-pok. mieszkania, bez PCC
Zielona Góra · ul. Łężyca-Ciesielska
51.3 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
649 000 PLN
11 426 PLN/m²
3 -pok. mieszkanie z dużym balkonem | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
56.8 m²3 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
439 000 PLN
14 115 PLN/m²
Nowe 31 m² z dużym tarasem 0% PCC | bez prowizji
Zielona Góra · ul. Szlachecka
31.1 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
615 000 PLN
10 982 PLN/m²
Piękne mieszkanie na Os. Czarkowo w Zielonej Górze
Zielona Góra
56 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
615 000 PLN
10 789 PLN/m²
Nowe przestronne mieszkanie w eleganckim stylu
Zielona Góra
57 m²3 pok.Piętro 5/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
439 000 PLN
14 161 PLN/m²
Piękne mieszkanie na nowym osiedlu
Zielona Góra
31 m²2 pok.Piętro 4/5
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
5000 PLN
50 PLN/m²
Duży lokal usługowy z opcją mieszkania | 100 m² |
Droszków · ul. Zielonogórska
100 m²5 pok.Piętro 1/1
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
95 000 PLN
104 PLN/m²
Działki przy jeziorze pod zabudowę jednorodzinną
Boczów
909 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
3 pokoje / 49,6 m² / ostatnie piętro / loggia
339 000 PLN
6834 PLN/m²
3 pokoje / 49,6 m² / ostatnie piętro / loggia
Krosno Odrzańskie · ul. Piastów
49.6 m²2 pok.Piętro 4/4
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
10 201 100 PLN
350 PLN/m²
Działka inwestycyjna przy strefie przemysłowej
Zielona Góra · Nowy Kisielin
29146 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja
Działka budowlana w przy lesie
149 000 PLN
153 PLN/m²
Działka budowlana w przy lesie
Rokitno
973 m²
Aleksandra Blandzi
Aleksandra Blandzi
Agencja