SprzedażDomPromowane

Villa

Jelenia Góra • Zdrój
4 800 000 PLN
9996 PLN/m²
Powierzchnia
480.2 m²
Powierzchnia działki
1374 m²
Pokoje
7
Liczba łazienek
4
Data dodania
28.01.2025
Ostatnia aktualizacja
16.02.2026

Opis

Ta luksusowa willa w Jeleniej Górze to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących przestrzeń, najwyższą jakość wykończenia oraz unikalny design. Nieruchomość oferuje przestronne wnętrza łączące elegancję z funkcjonalnością i perfekcyjną ergonomią.
Rozkład i wyposażenie:
Powierzchnia działki 0,1374ha
Powierzchnia domu 418,16 m2
3 kondygnacje
2 poziomy terenu
4 sypialnie
3 łazienki
2 toalety
2 salony
Gabinet
Biblioteka
Sauna
2 Pomieszczenia gospodarcze
Garaż w bryle: 2 stanowiska na samochody oraz dodatkowe miejsce na motor.
Garaż wolnostojący : 28,27m2
Przestronne pokoje: Elegancko zaprojektowane z dbałością o każdy detal.
Kuchnia: Czysta przyjemność użytkowania z nowoczesnym wyposażeniem:
6-palnikowa płyta grzewcza,
2 lodówki,
Okap zintegrowany z dachem,
Zabudowana kawiarka,
Szuflada do podgrzewania pieczywa,
Piekarnik,
Zmywarka,
Meble robione na wymiar.

Komfort i nowoczesne rozwiązania: Ogrzewanie:
Nowoczesny piec gazowy,
Rekuperacja z odzyskiem ciepła,
Ogrzewanie podłogowe,