649 000 PLN
1990 PLN/m²
SprzedażDom
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz • Rybacka
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Powierzchnia
326.2 m²
Powierzchnia działki
248 m²
Pokoje
8
Rok budowy
1991
dom na sprzedaż w Pisz
Powierzchnia
326.2 m²
Powierzchnia działki
248 m²
Pokoje
8
Rok budowy
1991
- Zabezpieczenia
- Rolety antywłamanioweDrzwi / okna antywłamaniowe
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz, ul. Rybacka 5C
Oferuję na sprzedaż dom o pow. 326 m2 w zabudowie szeregowej położony w atrakcyjnej lokalizacji w Piszu, zaledwie ok. 100 m od rzeki Pisa. Nieruchomość znajduje się na działce nr 970 o powierzchni 248 m i stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (np. połączenie funkcji mieszkalnej i usługowej).
Układ budynku:
Piwnica (pod całym budynkiem): garaż, trzy pomieszczenia gospodarcze, wyjście na zewnątrz budynku
Parter: trzy pomieszczenia, łazienka
Piętro: trzy pomieszczenia, łazienka
Drugie piętro (poddasze): otwarta przestrzeń do własnej aranżacji + łazienka
Stan techniczny: dach dwuspadowy pokryty dachówką okna drewniane (starszego typu) budynek do modernizacji / własnej aranżacji.
Media i ogrzewanie: woda i kanalizacja miejska ogrzewanie własne piec na węgiel i drewno (zlokalizowany w piwnicy)
Dodatkowe atuty: dwa niezależne wejścia od strony ulicy możliwość wydzielenia części pod lokal usługowy (np. biuro, gabinet, sklep) funkcjonalny rozkład pomieszczeń spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana okolica