WynajemMieszkanie

Kobierzyce - Miejsce w Pokoju - 700zł/mc - Komfort

Kobierzyce • wrocławski • ul. Poprzeczna
700 PLN
46 PLN/m²
Powierzchnia
15 m²
Pokoje
1
Piętro
Parter
Rok budowy
2010
Liczba sypialni
1
Liczba toalet
1
Budynek i materiały
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
15.10.2025
Ostatnia aktualizacja
15.04.2026

Opis

Kobierzyce ulica Poprzeczna - wynajmij miejsce w pokoju za 700 zł. 
Małe pokoje - 2,3,4 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka dla kilku osób. 
Szukasz miejsca do zamieszkania w Kobierzycach ? Napisz!
Dostępne od już. 

Kobierzyce ulica Poprzeczna to doskonała lokalizacja.
Budynek jest w pełni wyposażony w meble ( łóżka, szafy, komody, meble kuchenne , stoły, krzesła), sprzęt agd ( kuchenki indukcujne, czajniki, pralki, lodówki, mikrofalówki ) oraz wyposażenie ( talerze , garnki, sztućce, szklanki ) , pościel.
3 lata temu przeszedł generalny remont i modernizację. Jest doskonale przystosowany do życia w nim

Dojazd drogą asfaltową, kanalizacja, woda, internet, ogrzewanie, okna energooszczędne. Przystanek linii podmiejskiej 200m, sklepy i restauracje 2-3 minuty na pieszo. Przystanek KD 4 minuty na piechotę.

Budynek o powierzchni ponad 300 m2 na działkę o powierzchni 500m2, posiada 3 niezależne wejścia. Blisko są miejsca gdzie można zaparkować auto. 

Cena za osobę miesięcznie to 700 zł 

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Кобежице, вул. Попшечна - здається кімната за 700 злотих.
Невеликі кімнати - для 2, 3 або 4 осіб, зі спільною кухнею та ванною кімнатою для кількох осіб.
Шукаєте житло в Кобежице? Звертайтеся до нас! Доступно негайно.

Кобежице, вул. Попшечна - чудове місце розташування.
Будівля повністю обладнана меблями (ліжка, шафи, комоди, кухонні шафи, столи, стільці), побутовою технікою (індукційні варильні поверхні, чайники, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі) та аксесуарами (тарілки, каструлі, столові прибори, склянки), а також постільною білизною.
Три роки тому вона пройшла повний ремонт та модернізацію. Вона чудово підходить для проживання.

Доступ через асфальтовану дорогу, є каналізація, вода, інтернет, опалення та енергоефективні вікна. Зупинка приміської лінії знаходиться за 200 метрів, а магазини та ресторани - за 2-3 хвилини ходьби. Автобусна зупинка KD знаходиться за 4 хвилини ходьби.

Будівля площею понад 300 м² на ділянці площею 500 м² має три окремі входи. Паркування доступне поруч.

Ціна з особи на місяць становить 700 злотих.

Запрошуємо на перегляд:
Сільвестер Шимчак
664770209
Номер ліцензії 1456

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja