SprzedażMieszkanie

Nowy Apartament Wykończony Premium -2-pokoje -Winda -os.Uroczysko

Kielce • Uroczysko • Klonowa
489 999 PLN
14 000 PLN/m²
Powierzchnia
35 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 2/5
Rok budowy
2026
Rynek
Pierwotny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
230
Data dodania
22.05.2026

Opis

TYLKO U NAS!!! Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane na 2-piętrze z windą w nowiutkim, świeżo oddanym budynku VIA Klonowa od Bechera nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: posadzka- panele w jodełkę oraz gres, na ścianach i sufitach gładzie, bardzo duży prysznic w łazience, dużo miejsca do przechowywania. Ciepła woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej - Bez piecyka gazowego!!!!! Nowy właściciel nie płaci podatku PCC!!! Mieszkanie nowiutkie, nigdy nie zamieszkane, czeka na kogoś, kto chce komfortowo i wygodnie mieszkać bez konieczności wykańczania samemu. Mieszkanie jest widne i przytulne, środkowe, z ekspozycją okienną na wschód. Kompletnie urządzone i wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Teren ogrodzony i monitorowany, duży parking pod budynkiem. Mieszkanie składa się z: - pokoju/ salonu z wyjściem na balkon - aneksu kuchennego oraz wydzielonej części na spory stół z krzesłami - pokoju/ sypialni - łazienki z dużym prysznicem oraz wc - korytarza z dużą szafą Dostępny spory parking wyłącznie dla mieszkańców od tyłu i od boku budynku. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego. Świetna, bardzo pożądana lokalizacja - tuż nad Kieleckim Zalewem, wokół liczne lokale gastronomiczne i usługowe, restauracje, sklepy oraz przystanki autobusowe. Mieszkanie będzie idealne dla młodych na start, jak również dla emerytów, dla pary bądź singla, świetnie nadaje się także pod inwestycję, na wynajem. Zapraszam do kontaktu i polecam!!!! Martyna Grubert Tel: 727715364 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Martyna Grubert

Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
310 000 PLN
13 478 PLN/m²
Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
Kielce · Ksm
23 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Ładne 3-pokoje -Po remoncie -Urządzone -Balkon -os.Świętokrzyskie
464 000 PLN
7733 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
60 m²3 pok.Piętro 2/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 1/2 pokoje -Winda -Garaż -Nowe Budownictwo -os.Czarnów
459 999 PLN
11 219 PLN/m²
Kielce · Czarnów
41 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
2 990 000 PLN
3785 PLN/m²
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
Kielce
790 m²
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
340 000 PLN
9067 PLN/m²
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
Kielce · Ksm
37.5 m²2 pok.Piętro 4/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
294 999 PLN
11 346 PLN/m²
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
26 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje  45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
365 000 PLN
8111 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje 45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
Kielce · Centrum
45 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Apartament 3-pokoje -Garderoba -Taras -Garaż -os.Nowa Leszcyńska
695 000 PLN
12 870 PLN/m²
Kielce · Ksm
54 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
399 000 PLN
7980 PLN/m²
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
Kielce · Sady
50 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
239 000 PLN
8241 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
29 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Piękny Nowiutki Apartament 57m2 -os.Na Stoku -Ogródek/Taras -Garaż
650 000 PLN
11 404 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
57 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Kawalerka 35m2 -Centrum- Winda -Balkon -Parking
267 000 PLN
7629 PLN/m²
Kawalerka 35m2 -Centrum- Winda -Balkon -Parking
Kielce · Sady
35 m²1 pok.Piętro 6/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja