SprzedażMieszkaniePromowane

Mieszkanie 85 m² w odrestaurowanej kamienicy

Wrocław • kard. Stefana Wyszyńskiego
699 000 PLN
8176 PLN/m²
Powierzchnia
85.5 m²
Pokoje
3
Piętro
Parter
Rok budowy
1905
Czynsz
260 PLN
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
1
Data dodania
10.05.2026
Ostatnia aktualizacja
13.05.2026

Opis

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,49 m², położone przy ul. Wyszyńskiego w jednej z najbardziej klimatycznych części Wrocławia.
Nieruchomość znajduje się w zadbanej, stylowej kamienicy z początku XX wieku, która w ostatnich latach przeszła szereg prac modernizacyjnych obejmujących m.in. remont elewacji wraz z termomodernizacją, odnowienie klatki schodowej oraz wymianę dachu. Dodatko trwa rewitalizacja podwórza, w ramach której powstaną miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców.

Lokal wymaga generalnego remontu, co daje możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni dopasowanej do własnych potrzeb lub przygotowania atrakcyjnego produktu inwestycyjnego w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. Dzięki wysokości pomieszczeń, dwustronnemu układowi oraz zachowanym detalom architektonicznym mieszkanie posiada bardzo duży potencjał aranżacyjny.
W skład lokalu wchodzą:
• Trzy niezależne pokoje
• oddzielna kuchnia z oknem
• łazienka
• WC
• przedpokój
• piwnica ok. 12 m² (nieuwzględniona w metrażu mieszkania)
Wysokość pomieszczeń wynosząca ok. 3,35 m daje szerokie możliwości aranżacyjne.