750 PLN
79 PLN/m²
WynajemLokal
Centrum - lokal 9,5 m2 parter al. Kościuszki
Łódź • Śródmieście • al. Tadeusza Kościuszki
750 PLN
79 PLN/m²
Powierzchnia
9.5 m²
Piętro
Parter
Rok budowy
2005
lokal na wynajem w Łódź - Śródmieście
Powierzchnia
9.5 m²
Piętro
Parter
Rok budowy
2005
- Data dodania
- 19.05.2026
Opis
Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 9,5 m2, idealny na gabinet lekarski, psychologiczny,
terapeutyczny lub inny rodzaj działalności medycznej.
Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta przy al. Kościuszki, w budynku o charakterze
usługowym, z łatwym dostępem komunikacyjnym oraz dogodnymi miejscami parkingowymi dla pacjentów
(parking publiczny).
Lokal znajduje się w kompleksie, w którym funkcjonują inne podmioty z branży medycznej,
co sprzyja synergii usług i budowaniu stałej bazy klientów.
Pomieszczenie jest jasne, ustawne, z dostępem do poczekalni i zaplecza sanitarnego.
Opłaty:
- czynsz najmu: 750 PLN netto /m-c
- zaliczka na media i części wspólne: 350 PLN / m-c
- kaucja i warunki najmu do uzgodnienia
Oferta kierowana jest do osób z branży medycznej w szczególności lekarzy, psychologów,
terapeutów, dietetyków, fizjoterapeutów oraz specjalistów pokrewnych.
Zapraszamy na prezentację
Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie
Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net
______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.