SprzedażLokalPromowane

Obiekt komercyjny - hala, magazyn, biuro, hotel

Lidzbark Warmiński
2 100 000 PLN
648 PLN/m²
Powierzchnia
3240 m²
Data dodania
21.04.2026
Ostatnia aktualizacja
15.05.2026

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna w samym centrum Lidzbarka Warmińskiego, przy ul. Olsztyńskiej – w doskonałej lokalizacji, z bezpośrednim zjazdem z drogi DK51.
Powierzchnia działek: 3 240 m²
W skład nieruchomości wchodzą:
- budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej (224 m²) pełniący funkcję hotelu/hostelu, z którego korzystają m.in. pracownicy lokalnych firm i turyści.
- dwa budynki produkcyjno-usługowe o powierzchni zabudowy (839 m²) – idealne jako hala, magazyny, warsztat lub działalność usługowa,
- teren w pełni uzbrojony: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

MPZP: teren oznaczony symbolem A8P – istniejąca zabudowa przemysłowo-usługowa z możliwością rozbudowy i uzupełnienia funkcją mieszkaniową.
Świetna lokalizacja – ścisłe centrum miasta powiatowego, bezpośrednie sąsiedztwo firm produkcyjnych i usługowych, wygodny dojazd również dla pojazdów ciężarowych.

Więcej informacji np. takich jak operat udzielę po kontakcie telefonicznym.

Idealna propozycja dla inwestora, firmy produkcyjnej, logistycznej lub przedsiębiorcy szukającego obiektu z zapleczem noclegowym.

Kontakt:
Krzysztof Milewski
tel: 725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Kontakt do biura:
Krzysztof Milewski
725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Mapa

Lidzbark Warmiński
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinie Agenta5.0(1)
Pośrednik
Krzysztof Milewski • Lidzbark Warmiński
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Krzysztof Milewski

4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
2 989 000 PLN
70 PLN/m²
4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
Jora Wielka
42700 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
567 700 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1154 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
473 000 PLN
367 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1287 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
641 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1304 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
700 600 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1424 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
620 900 PLN
492 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1262 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
757 600 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1062 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
886 700 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1243 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
841 100 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1179 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
1 017 300 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1426 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)