SprzedażLokal

Gotowy Biznes - Rybical 135, gm. Ryn

Rybical • X
2 100 000 PLN
8750 PLN/m²
Powierzchnia
240 m²
Rok budowy
2022
Data dodania
21.05.2026

Opis

NOWA ATRAKCYJNA CENA NA SEZON LETNI Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem na jezioro Ryńskie Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Rybical (gm. Ryn) działka nr 83/34 o powierzchni 3003 m, zabudowana czterema komfortowymi domami rekreacyjnymi, każdy o powierzchni około 60 m. OPIS DOMÓW: Każdy z domów składa się z: Parteru: salon z aneksem kuchennym, łazienka, taras, Piętra: dwie oddzielne sypialnie Domy są w pełni wyposażone w sprzęt AGD, RTV oraz meble gotowe do natychmiastowego użytku lub wynajmu. STANDARD WYKOŃCZENIA: Ściany murowane z pustaka, docieplone, Okna PCV trzyszybowe, Drzwi antywłamaniowe, Dach dwuspadowy pokryty blachodachówką, posadowione na Fundamentach, Klimatyzacja, ogrzewanie CO elektryczne, ciepła woda z bojlera elektrycznego Media: woda i kanalizacja miejska DODATKOWE UDOGODNIENIA NA DZIAŁCE: - Ogrodzony teren z monitoringiem i ochroną - Wiata ogniskowo-grillowa - Trzy jacuzzi ogrodowe - Sauna - Plac zabaw dla dzieci - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kW Dodatkowo: część działki z wydanymi Warunkami Zabudowy pod budownictwo jednorodzinne DANE FINANSOWE Roczny podatek od nieruchomości: tylko 2 800 zł ATUTY OFERTY Gotowy, sprawdzony biznes wynajmu Wysoki standard wykończenia Duża, zagospodarowana działka Możliwość dalszej rozbudowy Piękne mazurskie otoczenie blisko jezior i lasów Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji, prezentacji obiektu i dokumentacji. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja