WynajemLokal

Górna - hala na parterze 3080 m2 ul. Senatorska

Łódź • Górna • Senatorska
43 120 PLN
14 PLN/m²
Powierzchnia
3080 m²
Rynek
Wtórny
Media
Woda, Prąd, Telefon, Kanalizacja, Gaz
Budynek i materiały
Wysokość
650
Zabezpieczenia
Zabezpieczenia
Teren zamknięty
Informacje dodatkowe
Data dodania
19.05.2026

Opis

Do wynajęcia obiekt przystosowany do działalności magazynowej i produkcyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ul. Milionową a Senatorską w niedalekiej odległości od głównych dróg tranzytowych Łodzi. Oferta dotyczy wynajmu: - ogrzewanej hali produkcyjnej o pow. 3080 m2 na parterze - dostęp przez bramę przemysłową (3m x 3m) z rampą mechaniczną od strony ul. Senatorskiej i wejściem od strony ul. Milionowej - hala podzielona jest na 2 części: ok. 2300 m2 z oknami szedowymi oraz 800 m2 z oknami pionowymi - wysokość 4,5 m do 6,5 m - na hali wydzielone są dwie szatnie, dwie toalety, sala konferencyjna oraz aneks socjalny/kuchnia - posadzka niepylna o nośności do 50 kN/m - możliwość dużych przydziałów mocy prądu Opłaty: - czynsz najmu: 14,00 PLN netto / m2 - service charge: 7,89 PLN netto / m2 - ogrzewanie: ryczałt 4,80 PLN netto / m2 lub ciepłomierz - energia elektryczna - podlicznik - woda i ścieki - wodomierz - kaucja: dwumiesięczna Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking utwardzony kostką o pow. 2000 m2 oraz plac manewrowy dla TIR-ów. Dogodny dojazd do nieruchomości zarówno samochodem, komunikacją miejską (liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz dworzec Łódź Chojny), TIR-em (drogi: S14, 91, A1, A2). Przykładowe odległości: - Centrum Łodzi - 3,5 km - Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta - 8,4 km - Dworzec kolejowy Łódź Chojny - 3 km - Droga ekspresowa S14 - 190 m - Droga krajowa 91 - 3,6 km - Autostrada A1 - 7,5 km - Autostrada A2 - 18,9 km Oferta bez prowizji Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja