SprzedażLokal

Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji

Kielce
2 990 000 PLN
3785 PLN/m²
Powierzchnia
790 m²
Rok budowy
1988
Data dodania
22.05.2026

Opis

Do sprzedaży budynek mieszkalno - usługowy dwukondygnacyjny zlokalizowany przy ul. Starodomaszowskiej. Przeznaczenie budynku: Parter- usługi Piętro - cześć mieszkalna Strych i piwnice przynależne do lokali mieszkaniowych. Sprzedaży podlega lokal usługowy o powierzchni 243m2 w skład którego wchodzą pomieszczenia: - Pomieszczenie usługowe o pow 15,3m2 - Pomieszczenie usługowe o pow 36,7m2 - Pomieszczenie usługowe o pow 124,4m2 - Pomieszczenie usługowe o pow 60,1m2 - Pomieszczenie usługowe o pow 6,5m2 Lokal mieszkalny o pow 83,6 m2 w skład któego wchodzą: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój Lokal mieszkalny o pow 142m2 w skład którego wchodzą: - salon, 3 pokoje, łazienka, kuchnia do lokalu przynależą pomieszczenia przynależne: - Strych o pow. 147,7m2 o raz piwnice o pow 172,7m2 Dodatkowym atutem jest garaż, oraz miejsca parkingowe na terenie obiektu. Lokale i mieszkania są w stanie dobrym. Lokale obecnie wynajmowane: piwnica- siłownia- ketle, parter - usługi Eksponowana lokalizacja przy Szpiatu Miejskim zapewnia wysoką rozpoznawalność i stały przepływ klientów. Zróżnicowana struktura lokali umożliwia elastyczne wykorzystanie od działalności usługowej po funkcje mieszkalne. Atrakcyjna propozycja inwestycyjna, która pozwala uzyskać stabilny i przewidywalny dochód. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny, można w łatwy sposób podzielić wewnątrz na ok.8-10 mniejszych mieszkań, bądź lokali usługowych (każde z wyjściem na balkon) Zapraszam do kontaktu i oglądania nieruchomości. Martyna Grubert TEL 727715364 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Martyna Grubert

Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
310 000 PLN
13 478 PLN/m²
Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
Kielce · Ksm
23 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Ładne 3-pokoje -Po remoncie -Urządzone -Balkon -os.Świętokrzyskie
464 000 PLN
7733 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
60 m²3 pok.Piętro 2/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Nowy Apartament Wykończony Premium -2-pokoje -Winda -os.Uroczysko
489 999 PLN
14 000 PLN/m²
Kielce · Uroczysko
35 m²2 pok.Piętro 2/5
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 1/2 pokoje -Winda -Garaż -Nowe Budownictwo -os.Czarnów
459 999 PLN
11 219 PLN/m²
Kielce · Czarnów
41 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
340 000 PLN
9067 PLN/m²
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
Kielce · Ksm
37.5 m²2 pok.Piętro 4/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
294 999 PLN
11 346 PLN/m²
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
26 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje  45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
365 000 PLN
8111 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje 45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
Kielce · Centrum
45 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Apartament 3-pokoje -Garderoba -Taras -Garaż -os.Nowa Leszcyńska
695 000 PLN
12 870 PLN/m²
Kielce · Ksm
54 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
399 000 PLN
7980 PLN/m²
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
Kielce · Sady
50 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
239 000 PLN
8241 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
29 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Piękny Nowiutki Apartament 57m2 -os.Na Stoku -Ogródek/Taras -Garaż
650 000 PLN
11 404 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
57 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Kawalerka 35m2 -Centrum- Winda -Balkon -Parking
267 000 PLN
7629 PLN/m²
Kawalerka 35m2 -Centrum- Winda -Balkon -Parking
Kielce · Sady
35 m²1 pok.Piętro 6/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja