SprzedażMieszkanie

Cudowne, przytulne mieszkanie 29m

Ostrołęka • Tadeusza Sygietyńskiego
235 000 PLN
8217 PLN/m²
Powierzchnia
28.6 m²
Pokoje
1
Piętro
Piętro 3/4
Rok budowy
1969
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
398
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz miejsca, które otuli Cię jak ciepły sweter po ciężkim dniu? Mamy to! To nie jest zwykłe 29 metrów na ulicy Sygietyńskiego - to Twoja prywatna oaza spokoju na trzecim piętrze, gdzie intymność spotyka się z funkcjonalnością Dlaczego się zakochasz w tym miejscu? Salon z duszą: centralny punkt Twojego świata, idealny na maratony filmowe pod kocykiem, albo wieczorne wino przy nastrojowym świetle Kuchnia i łazienka: Wszystko pod ręką przemyślane i gotowe do akcji. Kawa rano z widokiem na park, czy relaksujący prysznic wieczorem Umeblowane" pod klucz": nie musisz wnosić mebli, wchodzisz i jesteś u siebie, wystarczy rozpakować walizkę Brak balkonu? żaden problem! Dzięki temu ciepło zostaje w środku, a Ty nie martwisz się o sprzątanie dodatkowej powierzchni, w zamian cały park do Twojej dyspozycji, jogging czy spacer z psem, albo książka i śpiew ptaków, To mieszkanie może nie jest duże ale konkretne i pełne uroku Jeśli cenisz minimalizm w wersji premium to miejsce czeka właśnie na Ciebie Dodatkowy olbrzymi plus - okolica: szkoły, przedszkole, żłobek, Lidl i Biedronka, przystanek autobusowy, Czeczotka... To mieszkanie jest w zasięgu ręki, ale zadzwoń już teraz bo taka okazja nie zdarza się często Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Monika Kolczyńska

Na start, dla singla, jako inwestycja, na jesień życia albo dla osób uczących się- blisko
285 000 PLN
8209 PLN/m²
Ostrołęka
34.7 m²1 pok.Parter
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Rodzinne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z pustaka
355 000 PLN
7399 PLN/m²
Rodzinne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z pustaka
Ostrołęka
48.0 m²3 pok.Piętro 1/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Przytulne  dwupokojowe mieszkanie na parterze
265 000 PLN
6672 PLN/m²
Przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze
Ostrołęka
39.7 m²2 pok.Parter
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Ten dom w Białobieli czeka na Ciebie w okazyjnej cenie
580 000 PLN
6105 PLN/m²
Ten dom w Białobieli czeka na Ciebie w okazyjnej cenie
Białobiel
95 m²5 pok.1055 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Bezczynszowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej
485 000 PLN
5298 PLN/m²
Bezczynszowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej
Ostrołęka
91.5 m²4 pok.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
588 000 PLN
5303 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
110.9 m²4 pok.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
390 000 PLN
6300 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
61.9 m²3 pok.55 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
647 000 PLN
5203 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
124.3 m²4 pok.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
746 000 PLN
4964 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
150.3 m²5 pok.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Dom z ogromnym potencjałem,9km od miasta, zielona kraina
340 000 PLN
2698 PLN/m²
Dom z ogromnym potencjałem,9km od miasta, zielona kraina
Durlasy
126 m²2 pok.13 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Ten dom czeka na Ciebie i Twoich bliskich
620 000 PLN
6593 PLN/m²
Ten dom czeka na Ciebie i Twoich bliskich
Ostrołęka
94.0 m²4 pok.946 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Mieszkanie na pierwszym piętrze w super lokalizacji
385 000 PLN
6188 PLN/m²
Mieszkanie na pierwszym piętrze w super lokalizacji
Ostrołęka
62.2 m²4 pok.Piętro 1/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja