SprzedażDomPromowane

Dom 114 m² | garaż | duży ogród 314 m²

Dobrzykowice
760 000 PLN
6683 PLN/m²
Powierzchnia
113.7 m²
Powierzchnia działki
314 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2026
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
1
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Szeregowy
Informacje dodatkowe
Data dodania
29.03.2026
Ostatnia aktualizacja
29.03.2026

Opis

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i spokojnej części miejscowości Dobrzykowice – idealny dla rodzin szukających komfortu życia blisko miasta, ale z dala od jego zgiełku.

Najważniejsze informacje Powierzchnia domu: 113,72 m² Powierzchnia działki: ok. 314 m² (jeden z większych ogrodów w inwestycji) Garaż w bryle budynku + miejsce postojowe Liczba pokoi: 4 (możliwość 5) Stan: deweloperski Kameralne, zamknięte osiedle (26 domów)Zakończenie inwestycji zaplanowano na grudzień 2026 roku.
Na parterze prezentowanego do sprzedaży domu znajdują się:
przestronny salon z wyjściem na ogród aneks kuchenny toaleta wiatrołap garaż
Na piętro (bez skosów):
3 ustawne sypialnie/pokoje duża łazienka
Na poddaszu istnieje możliwość zaadoptowania dodatkowego pokoju o powierzchni 28 m² (po podłodze).

Dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i niskich kosztach utrzymania:
pompa ciepła ogrzewanie podłogowe w całym domu okna 3-szybowe rolety elektryczne na parterze brama garażowa automatyczna przygotowanie pod fotowoltaikę / rekuperację
Inwestycja zlokalizowana jest w Dobrzykowicach w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia: tylko 3 km do wschodniej obwodnicy Wrocławia ok. 13 km do Rynku we Wrocławiu szybki dojazd do miasta (ok. 15–20 min)