SprzedażDom

Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia

Jaczkowice • oławski
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Powierzchnia
155 m²
Powierzchnia działki
815 m²
Pokoje
6
Rok budowy
2023
Czynsz
600.00 PLN
Liczba sypialni
5
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
1
Budynek i materiały
Rodzaj domu
Bliźniak
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
07.04.2026
Ostatnia aktualizacja
07.04.2026

Opis

Na sprzedaż dom w Jaczkowicach w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 z dużym ogrodem.
Rok budowy 2023 ogród został zorganizowany w tym roku. Zbudowany z porotermu, ocieplenie styropian 20 cm oraz dachówka ceramiczna. Powierzchnia parteru to 99m2 i 56m2 na piętrze. Dom został wykończony w wysokim standardzie, a na część sprzętów jest jeszcze gwarancja. Nieruchomość składa się z dużego salonu z jadalnią z wyjściem na taras, kuchni, łazienki, toalety oraz kotłowni i 3 sypialni, na piętrze są 2 sypialnie.

Parter jest w pełni wyposażony, pierwsze piętro ma możliwość własnej aranżacji, pokoje gościnne, dla dzieci albo pracownia czy biuro.
Przed domem stoi garaż na dwa samochody i jest miejsce do parkowania 3. Na tarasie jest jacuzzi, zestaw wypoczynkowy i grill, to wszystko jest zadaszone.

Ogród jest dobrze zorganizowany, właściciel dba o niego, jest system nawodnienia oraz zraszaczy, jest tez robot do koszenia. System nawodnienia jest zautomatyzowany, połączony z prognozą pogody i sprawdzający wilgotność gleby i otoczenia, dzięki czemu rośliny są doskonale podatne. Część ogrodu zajmuje warzywniak.
W salonie jest kominek o mocy 10Kw, którym z powodzeniem można ogrzać cały dom.
Działka o powierzchni 815 m2, jest doskonale zagospodarowana.

Zobacz nieruchomość :
https://sb360.online/1kx4dr

Zalety:
- Dom gotowy do wprowadzenia
- Cicha i spokojna okolica
- Wysoki standard i dbałość o szczegóły

O nieruchomości:
W okolicy dominuje zabudowa niska, jednorodzinna. Dostępne media, woda, kanalizacja, prąd, oraz internet po kablu. Ogrzewanie pompą ciepła. Dom jest bardzo dobrze ocieplony dlatego wydatki na ogrzewanie nie są duże. Na dachu jest dachówka ceramiczna, przed domem jest zrobiona kostka. W środku jest klimatyzacja, system kamer, rolety zewnętrzne - wszystko sterowane telefonem, kamery z systemem powiadomienia na telefon, jest system nawodnienia, Brama wjazdowa firmy Somfi - wszystko jest podłączone do funkcji smart home i można tym sterować zdalnie.

Zamontowany jest nowy alarm z powiadamianiem na telefon firmy satel. Będąc na wakacjach można podlewać swoje rośliny. Jest zrobiona studnia głębinowa do podlewania ogrodu. Właściciel na własny koszt zrobił przyłącze do kanalizacji. Taras o powierzchni 40m2 jest zadaszony, a ściany mają specjalny mechanizm pozwalający na ich otwieranie. Przy domu stoi garaż dwu stanowiskowy, o powierzchni 30m2 z dwoma bramami.

Parter:
- salon z jadalnią 28 m2
- kuchnia 8,5 m2
- wiatrołap 6 m2
- łazienka 7,5m2
- toaleta 1,7 m2
- korytarz 7,5 m2
- pom. gospodarcze 5 m2
- pokój 12 m2
- pokój 10,5 m2
- pokój 13 m2
- taras 40 m2 - w całości zadaszony

Piętro:
- sypialnia 29,5 m2
- sypialnia 22,2 m2
- komunikacja 4,3 m2

Garaż - 30m2

Lokalizacja:
Jaczkowice to mała miejscowość położona bardzo blisko Oławy z dobrym dojazdem w stronę Wrocławia. Panuje tam cisza i spokój. Idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko dużych ośrodków życia ale cenią sobie ciszę.

Zapraszam do kontaktu już teraz. Pomogę przeprowadzić proces kupna od początku, Zapewniam doradcę finansowego.

Sylwester Szymczak
Numer Licencji 1456

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !
Wrocław · Osobowice · ul. Bezpieczna
78.5 m²4 pok.Piętro 9/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja