SprzedażDom

Dom na dużej działce Oporów, al. Piastów

Wrocław • Oporów
1 550 000 PLN
19 872 PLN/m²
Powierzchnia
78 m²
Powierzchnia działki
1116 m²
Pokoje
2
Rok budowy
1935
Rynek
Wtórny
Informacje dodatkowe
Data dodania
19.05.2026

Opis

Wyjątkowa działka zabudowana domem w prestiżowej części Wrocławia Oporów, al. Piastów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia na osiedlu Oporów przy al. Piastów. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni 1116 m, położoną w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej oraz dużej ilości zieleni. Działka ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 20 55 m, jest płaska i ogrodzona, co daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Teren porośnięty jest trawą, drzewami i krzewami, dzięki czemu zapewnia prywatność oraz naturalny charakter ogrodu. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej al. Piastów, co zapewnia wygodny dojazd. Działka jest również w pełni uzbrojona i posiada dostęp do podstawowej infrastruktury technicznej: sieci elektroenergetycznejsieci wodociągowejsieci kanalizacyjnejsieci gazowej. Dodatkowym atutem jest bardzo atrakcyjna lokalizacja. Oporów to spokojna, willowa część Wrocławia oddalona około 6,5 km od ścisłego centrum miasta, z dobrą komunikacją miejską oraz rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową w pobliżu. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz liczne tereny rekreacyjne i spacerowe, w tym Park Grabiszyński i okolice rzeki Ślęzy. Na działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny o niewielkiej powierzchni użytkowej 59,38 m. Budynek wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków Wrocławia, co stanowi istotną informację dla przyszłego właściciela oraz inwestora. Parter salon / pokój dzienny 20,25 m, z wyjściem na taras i widokiem na ogród kuchnia 7,00 m, z zabudową i sprzętem AGD WC 0,98 m przestronny przedpokój z klatką schodową 9,82 m Piętro sypialnia / pokój 15,20 m łazienka 4,09 m przedpokój 2,04 m Piwnica (łącznie ok. 18,76 m garaż 10,14 m kotłownia 5,59 m pomieszczenie gospodarcze 3,03 m Wnętrze domu zostało odnowione około 10 lat temu, obejmując remont instalacji oraz części wykończenia, dzięki czemu nieruchomość zachowuje funkcjonalny układ pomieszczeń i przytulny charakter. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących dużej działki w prestiżowej lokalizacji Wrocławia, z potencjałem do realizacji własnej koncepcji architektonicznej lub modernizacji istniejącego budynku. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Marta Wrzeszcz

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
569 000 PLN
16 257 PLN/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław
Wrocław
35 m²2 pok.Piętro 3/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
599 000 PLN
15 558 PLN/m²
Stylowe mieszkanie w kamienicy z balkonem_2_pokoje
Wrocław
38.5 m²2 pok.Piętro 1/5
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
2600 PLN
62 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokoje z balkonem.
Wrocław · Wrocław-Krzyki
42 m²2 pok.Piętro 3/4
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Nowe 2-pokojowe mieszkanie | 47,35 m² | Zielona Lutynia | Wróblowice
2500 PLN
52 PLN/m²
Lutynia
48 m²2 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola
998 000 PLN
8678 PLN/m²
Dwupoziomowe mieszkanie_3 sypianie_duża antresola
Mędłów
115 m²4 pok.Piętro 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom w Dolinie Baryczy, funkcjonalnym ogrodnem i dużym garażem
800 000 PLN
4360 PLN/m²
Wszewilki
183.5 m²4 pok.1137 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
769 000 PLN
11 145 PLN/m²
Mieszkanie _2 pozimy z dużym balkonem
Krzeptów
69 m²3 pok.Piętro 2/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
4-pokojowe mieszkanie z pięknymi oknmi na zamkniętym osiedlu
869 000 PLN
12 594 PLN/m²
Wrocław
69 m²4 pok.Piętro 6/6
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Inwestycja w Św. Katarzynie  nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
750 235 PLN
7655 PLN/m²
Inwestycja w Św. Katarzynie nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej!
Święta Katarzyna
98 m²5 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Dom przy lesie | garaż | klimatyzacja_dodatkowa działka 300 m² Leśnica
1 249 000 PLN
13 010 PLN/m²
Wrocław · Ratyń
96 m²4 pok.60 m²
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
689 000 PLN
12 348 PLN/m²
Mieszkanie nowoczesne_ jasne 2 pokoje
Wrocław
55.8 m²2 pok.Piętro 1/2
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz
Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem
4500 PLN
52 PLN/m²
Duże mieszkanie 3 pokoje_osobna kuchnia_wynajem
Sadków
86 m²3 pok.Piętro 1/1
Marta Wrzeszcz
Marta Wrzeszcz