1 199 000 PLN
12 637 PLN/m²
SprzedażDom
Dom Tymnikowo 1c, obręb Młynowo gm Mrągowo
Młynowo
1 199 000 PLN
12 637 PLN/m²
Powierzchnia
94.9 m²
Powierzchnia działki
7194 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2025
dom na sprzedaż w Młynowo
Powierzchnia
94.9 m²
Powierzchnia działki
7194 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2025
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Tymnikowo 1C, obręb Młynowo gm. Mrągowo
Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Tymnikowo 1C, gmina Mrągowo, w spokojnej i zielonej okolicy, z doskonałym dojazdem.
Powierzchnia (po podłodze): ok. 160 m
Powierzchnia działki: 7 194 m
Układ pomieszczeń:
Parter:
- salon z aneksem kuchennym
- 2 pokoje
- łazienka
- pralnia
-kotłownia
Piętro:
- 2 pokoje
- salon
- łazienka
Standard i materiały:
- dach dwuspadowy pokryty blachodachówką
- ściany z Ytonga 48 cm + izolacja przeciwwilgociowa styropian 5 cm
- działka ogrodzona w całości
- wiata o pow. użytkowej ok. 50 m