SprzedażDom

Dom z ogromnym potencjałem,9km od miasta, zielona kraina

Durlasy
340 000 PLN
2698 PLN/m²
Powierzchnia
126 m²
Powierzchnia działki
13 m²
Pokoje
2
Rok budowy
1994
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego pomysłu. Jest to piękna 13 arowa działka z domem Zaledwie 9km od Ostrołęki - Durlasy 8A Powierzchnia całkowita - 200m2 Powierzchnia użytkowa - 100m2 Stan budynku -do wykończenia Dom jest podpiwniczony Rok budowy- 1994 Okna nowe wymienione 3szybowe w antracycie Poziom 1 Kuchnia otwarta na salon Łazienka przestronna z oknem i wc Reprezentacyjny hol sypialnia Poziom 0 Kuchnia letnia Spiżarnia Kotłownia Dodatkowy pokój Miejsce na łazienkę Poddasze nieużytkowe, jednak jest duża przestrzeń do przekształcenia na dodatkowe sypialnie Remont domu został rozpoczęty z dużym rozmachem, solidna konstrukcja i przestronny układ pomieszczeń, prace jednak zostały przerwane, a obecny stan wymaga dokończenia, jest to też możliwość i idealne rozwiązanie dla osób z wizją i własnymi pomysłami To nieruchomość z ogromnym potencjałem-świetna baza pod wymarzony dom w spokojnym miejscu, jednocześnie malowniczo i pięknie położonym, z powietrzem tak czystym że aż chce się oddychać pełną piersią, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta Dlaczego warto? - piękne wręcz bajeczne położenie wśród drzew na łonie natury - doskonały metraż dla rodziny - możliwość aranżacji wnętrza od podstaw - bardzo dużo jest już zrobione - nawet w tym roku możesz zbierać owoce z drzew, z własnej działki - podwórko ,wolność i cudownie czyste powietrze oraz cisza która pozwala delektować się śpiewem ptaków To jest Twój czas-działaj bo taka okazja nie trafia się często Trzymam za Ciebie kciuki, abyś to Ty był tym szczęściarzem i podpisał akt własności Zadzwoń już teraz, i łap okazję - świetna lokalizacja - 10 minut jazdy do Ostrołęki Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo, a zadzieje się magia Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Monika Kolczyńska

Na start, dla singla, jako inwestycja, na jesień życia albo dla osób uczących się- blisko
285 000 PLN
8209 PLN/m²
Ostrołęka
34.7 m²1 pok.Parter
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Cudowne, przytulne mieszkanie 29m
235 000 PLN
8217 PLN/m²
Cudowne, przytulne mieszkanie 29m
Ostrołęka
28.6 m²1 pok.Piętro 3/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Rodzinne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z pustaka
355 000 PLN
7399 PLN/m²
Rodzinne mieszkanie na 1 piętrze w bloku z pustaka
Ostrołęka
48.0 m²3 pok.Piętro 1/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Przytulne  dwupokojowe mieszkanie na parterze
265 000 PLN
6672 PLN/m²
Przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze
Ostrołęka
39.7 m²2 pok.Parter
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Ten dom w Białobieli czeka na Ciebie w okazyjnej cenie
580 000 PLN
6105 PLN/m²
Ten dom w Białobieli czeka na Ciebie w okazyjnej cenie
Białobiel
95 m²5 pok.1055 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Bezczynszowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej
485 000 PLN
5298 PLN/m²
Bezczynszowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej
Ostrołęka
91.5 m²4 pok.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
588 000 PLN
5303 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
110.9 m²4 pok.
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
390 000 PLN
6300 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
61.9 m²3 pok.55 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
647 000 PLN
5203 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
124.3 m²4 pok.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
746 000 PLN
4964 PLN/m²
Wybierz swój idealny dom - ruszamy ze sprzedażą IV etapu
Ostrołęka
150.3 m²5 pok.250 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Ten dom czeka na Ciebie i Twoich bliskich
620 000 PLN
6593 PLN/m²
Ten dom czeka na Ciebie i Twoich bliskich
Ostrołęka
94.0 m²4 pok.946 m²
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja
Mieszkanie na pierwszym piętrze w super lokalizacji
385 000 PLN
6188 PLN/m²
Mieszkanie na pierwszym piętrze w super lokalizacji
Ostrołęka
62.2 m²4 pok.Piętro 1/4
Monika Kolczyńska
Monika Kolczyńska
Agencja