614 482 PLN
8366 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
Duże i atrakcyjne mieszkanie M-128
Łomża • Akademicka
614 482 PLN
8366 PLN/m²
Powierzchnia
73.5 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 1/6
Rok budowy
2028
mieszkanie na sprzedaż w Łomża
Powierzchnia
73.5 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 1/6
Rok budowy
2028
- Zabezpieczenia
- Drzwi / okna antywłamanioweDomofon / wideofon
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży.
Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, NOVA PARK III.
Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły, na uczelnię, zakupy czy do wielu wyjątkowych miejsc rekreacji. Niedaleko m.in. kilka przystanków autobusowych oraz kluczowych tras dojazdowych, ułatwiających dostęp do każdej części Łomży. W jej ścisłym centrum można znaleźć się w mniej niż 7 minut. W pobliżu inwestycji nie brakuje również rozległych terenów zielonych, idealnych na długie spacery, jogging czy wycieczki rowerowe.
W nowoczesnym budynku znajdzie się łącznie 187 świetnie zaprojektowanych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 35,84 m do 152,93 m. Na parterze deweloper dodatkowo przewidział 4 lokale usługowe.
Lokale mieszkalne na parterze będą posiadać zielone ogródki, których metraż wynosi od ok. 20 m do 44 m. Lokale na piętrach posiadają balkony, a niektóre z mieszkań duże i przestronne tarasy.