SprzedażDziałka

Działki bud. Nowe Guty gm Orzysz

Nowe Guty
270 000 PLN
324 PLN/m²
Powierzchnia działki
834 m²
Wymiary
Długość: 43, szerokość: 19
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Jezioro
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Nowe Guty, gmina Orzysz, bezpośrednio przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad największym jeziorem w Polsce Śniardwy. Parametry działek: działka nr 232/3 powierzchnia 834 m działka nr 232/4 powierzchnia 837 m Obie działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczenie A23 MN teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej jednorodzinnej. Media: prąd, woda, kanalizacja dostępne w drodze wewnętrznej przy działkach. Atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w sercu Mazur, bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Śniardwy i Szlaku Wielkich Jezior, idealne miejsce pod dom całoroczny, wakacyjny lub inwestycję turystyczną, spokojna okolica, otoczona naturą i jeziorami. Kontakt: 602 266 248 Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja