SprzedażLokalPromowane

Sprzedaż I lokal 61 m² centrum Nadodrze I parking

Wrocław • Ołbin
570 000 PLN
9336 PLN/m²
Powierzchnia
61.0 m²
Data dodania
30.04.2025
Ostatnia aktualizacja
07.04.2026

Opis

Na sprzedaż – lokal użytkowy 61,05 m² w centrum Wrocławia (Ołbin)

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 61,05 m², położony na parterze w świetnie skomunikowanej części Wrocławia – dzielnica Ołbin (blisko pętli tramwajowej Nadodrze), zaledwie 15 minut pieszo od Rynku. To doskonała propozycja dla inwestorów, kancelarii, firm usługowych czy osób szukających miejsca pod działalność z możliwością podnajmu.

Charakterystyka lokalu:

Powierzchnia całkowita: 61,05 m²Pomieszczenia: 3 pomieszczenia (jedno jako sala główna) , 2 korytarze, węzeł sanitarny, kuchniaStan: Gotowy do prowadzenia w nim działalności gospodarczej. Wymienione wszystkie drzwi i okna, zabudowane szafy wnękoweMedia: Pełne uzbrojenie, ogrzewanie miejskieWitryny: Duże witryny – idealne do reklamy i ekspozycji, możliwość powieszenia szyldu nad lokalemWejścia: Dwa – jedno bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu, drugie od strony bramy z domofonem

Lokal jest obecnie przystosowany do funkcji biurowej, ale jego układ umożliwia łatwą adaptację pod różne rodzaje działalności: kancelarię, gabinety, usługi, handel.

Dodatkowe atuty:
Widoczność z ulicyMożliwość prowadzenia dwóch niezależnych działalnościMiejsca parkingowe bezpośrednio przed lokalem – na chodnikuDodatkowy parking od strony podwórza – wygodny dostęp dla klientów i pracownikówDoskonała lokalizacja w centrum – blisko komunikacja miejska, sklepy, urzędyBlisko przystanków komunikacji miejskiej – łatwy dojazd z każdej części miasta