SprzedażMieszkanie

Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT

Giżycko • Myśliwska
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
Powierzchnia
26.4 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 1/1
Rok budowy
2000
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Gazowe
Czynsz
456
Data dodania
21.05.2026

Opis

Jeśli szukasz unikalnej nieruchomości , to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż uroczy apartament o powierzchni 26 m2, położony przy ul. Myśliwskiej 1/5 w Giżycku, gmina Giżycko, powiat giżycki, województwo Warmińsko - Mazurskie. Apartament składa się z salonu, sypialni oraz łazienki z wc a dodatkowo przynależy do niego duża piwnica oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie. Czynsz wynosi 455,17 zł, obejmuje wywóz nieczystości, fundusz remontowy, opłatę za części wspólne oraz opłatę zarządcy "Administrator". Media: a) prąd - indywidualna umowa z PGE b) podgrzewanie wody oraz ogrzewanie mieszkania: gazowe Jeśli masz ochotę na relaks a nie chce Ci się opuszczać terenu apartamentów możesz oglądać wschody i zachody słońca korzystając z basenu zlokalizowanego tuż obok budynku. Kapitalny remont budynku oraz apartamentu został przeprowadzony w 2021 roku, co gwarantuje wysoki standard mieszkania. Malownicza okolica z licznymi restauracjami, jeziorami i lasem w pobliżu sprawia, że masz wszystko czego potrzebujesz na Mazurach w zasięgu ręki. Jeśli masz mieszkanie w Sopocie i chciałbyś zamienić je na mieszkanie na mazurach to złóż nam ofertę !!! Sprzedający wystawia przy sprzedaży fakturę VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie i zakup tego wyjątkowego apartamentu. Opiekunowie oferty: Rafał Matelak 512 799 211 Magdalena Matelak 509 935 887 Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Rafał Matelak

Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
499 000 PLN
5690 PLN/m²
Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim
Giżycko
87.7 m²3 pok.Parter
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
230 000 PLN
182 PLN/m²
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działki rolne w świetnej lokalizacji
637 000 PLN
11 PLN/m²
Działki rolne w świetnej lokalizacji
Dziubiele
59763 m²długość: 280, szerokość: 102
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Gajewo - duża działka budowlana
385 000 PLN
170 PLN/m²
Gajewo - duża działka budowlana
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękna działka z dostępem do jeziora
209 000 PLN
143 PLN/m²
Piękna działka z dostępem do jeziora
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka rolna w świetnej lokalizacji
129 086 PLN
43 PLN/m²
Działka rolna w świetnej lokalizacji
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
258 300 PLN
300 PLN/m²
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
Kaczory
861 m²długość: 43, szerokość: 23
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Ogromna działka rolna na obrzeżach  Kruklanek
220 000 PLN
6 PLN/m²
Ogromna działka rolna na obrzeżach Kruklanek
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
750 000 PLN
75 PLN/m²
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Nowoczesny dom do własnej aranżacji z widokiem na Jezioro Bielskie
899 000 PLN
4732 PLN/m²
Okrągłe
190 m²5 pok.1566 m²
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
240 000 PLN
80 PLN/m²
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
Nowe Sołdany
3000 m²długość: 60, szerokość: 50
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja