SprzedażMieszkaniePromowane

Giżycko | mieszkanie 52,28 m2 w centrum

Giżycko • Kętrzyńskiego
418 000 PLN
7561 PLN/m²
Powierzchnia
55.3 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 3/3
Rok budowy
2009
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
468 PLN
Liczba łazienek
1
Data dodania
05.05.2026
Ostatnia aktualizacja
05.05.2026

Opis

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,28 z antresolą z klimatyzacją przy ul. Kętrzyńskiego w Giżycku, z dużym balkonem oraz komórką lokatorską o powierzchni 3,53 m2.

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania położonego na trzecim piętrze w bloku z 2009 roku. Charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń rozłożonym na dwóch poziomach, co pozwala na wyraźne oddzielenie strefy dziennej od sypialnianej.

Układ pomieszczeń i wyposażenie
Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób praktyczny:
Pierwszy poziom: Przedpokój z zabudową stałą, łazienka, wyposażona kuchnia oraz salon z wyjściem na przestronny balkon.
Drugi poziom: Antresola - przestronna sypialnia.
Komfort: W mieszkaniu zainstalowano klimatyzację. Okna są plastikowe, a stan techniczny pomieszczeń jest dobry.

W cenie mieszkania zawarte jest wyposażenie AGD i RTV: lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka, mikrofalówka, pralka oraz telewizor.

Przynależności i miejsca postojowe
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3,53 m². Istnieje również możliwość dokupienia garażu, co w tej lokalizacji stanowi istotne udogodnienie dla właściciela.