SprzedażMieszkanie

Mieszkanie z ogródkiem nad Kanałem Łuczańskim

Giżycko • 3-go Maja
499 000 PLN
5690 PLN/m²
Powierzchnia
87.7 m²
Pokoje
3
Piętro
Parter
Rynek
Wtórny
Czynsz
0
Data dodania
21.05.2026

Opis

Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynku dwurodzinnym przy ul. 3-go Maja 34 w Giżycku, powiecie giżyckim, województwie Warmińsko - Mazurskim wraz z udziałem w działce wokół budynku wynoszącym 61/100, co przekłada się na 386 m terenu do własnego zagospodarowania. To doskonała przestrzeń na ogród, miejsce do wypoczynku, rekreacji lub aranżację według indywidualnych potrzeb. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 87,7 m2, - dwa niezależne wejścia do mieszkania (od strony ulicy i od strony podwórka), - garaż z wjazdem od ulicy, - duża piwnica, - stan: do remontu, - brak zadłużeń, - pomieszczenia: * korytarz, * pokój z aneksem kuchennym, łazienką i WC, * kuchnia z małą spiżarnią, * łazienka, * pokój, * pokój przechodni, * wiatrołap przy wyjściu na ogródek. Mieszkanie jest funkcjonalne i dobrze doświetlone, z dużym potencjałem aranżacyjnym. W jego skład wchodzą przestronne pomieszczenia, które można dostosować do własnych potrzeb. Obecni właściciele planowali podzielenie mieszkania na 2 niezależne nieruchomości. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako inwestycja pod wynajem lub wypoczynek. Media: - ogrzewanie: piec dwufunkcyjny, - woda: miejska, - kanalizacja: miejska, - odpady: umowa indywidualna z Mazurskim Związkiem Międzygminnym, - prąd: umowa indywidulana z PGE. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących sobie ciszę, bliskość natury oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Kameralna zabudowa oraz niewielka liczba sąsiadów zapewniają poczucie prywatności i swobody. Lokalizacja gwarantuje nie tylko spokój, ale także bliskość terenów rekreacyjnych, ścieżek spacerowych oraz wodnych atrakcji Kanału Łuczańskiego. Opiekunowie oferty: Rafał Matelak 512 779 211 Magdalena Matelak 509 935 887 Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i na prezentację. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

3-go Maja, Giżycko
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Rafał Matelak

Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
230 000 PLN
182 PLN/m²
Działka nieopodal Lasu Miejskiego - ul. Dworska
Gajewo
1263 m²długość: 53, szerokość: 34
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
1 300 000 PLN
116 PLN/m²
Budowlana działka z własnym lasem - Rydzewo
Rydzewo
11212 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działki rolne w świetnej lokalizacji
637 000 PLN
11 PLN/m²
Działki rolne w świetnej lokalizacji
Dziubiele
59763 m²długość: 280, szerokość: 102
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Gajewo - duża działka budowlana
385 000 PLN
170 PLN/m²
Gajewo - duża działka budowlana
Gajewo
2262 m²długość: 80, szerokość: 38
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękna działka z dostępem do jeziora
209 000 PLN
143 PLN/m²
Piękna działka z dostępem do jeziora
Leśniki
1464 m²długość: 51, szerokość: 29
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
375 000 PLN
14 231 PLN/m²
Piękny apartament w świetnej lokalizacji - Faktura VAT
Giżycko
26.4 m²2 pok.Piętro 1/1
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka rolna w świetnej lokalizacji
129 086 PLN
43 PLN/m²
Działka rolna w świetnej lokalizacji
Prawdowo
3002 m²długość: 80, szerokość: 35
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
258 300 PLN
300 PLN/m²
Kompleks pięknych działek nad Jeziorem Rydzówka.
Kaczory
861 m²długość: 43, szerokość: 23
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Ogromna działka rolna na obrzeżach  Kruklanek
220 000 PLN
6 PLN/m²
Ogromna działka rolna na obrzeżach Kruklanek
Kruklanki
33859 m²długość: bd, szerokość: bd
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
750 000 PLN
75 PLN/m²
Działka pod budownictwo jednorodzinne / usługi
Ruciane-Nida
10000 m²długość: 170, szerokość: 63
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Nowoczesny dom do własnej aranżacji z widokiem na Jezioro Bielskie
899 000 PLN
4732 PLN/m²
Okrągłe
190 m²5 pok.1566 m²
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
240 000 PLN
80 PLN/m²
Działka 3000 m2 - Nowe Sołdany
Nowe Sołdany
3000 m²długość: 60, szerokość: 50
Rafał Matelak
Rafał Matelak
Agencja