SprzedażDom

Dom, łódź i pomost nad jeziorem Tyrkło Góra 50 gm Orzysz

Góra
1 490 000 PLN
11 996 PLN/m²
Powierzchnia
124.2 m²
Powierzchnia działki
1215 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2005
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż dom nad jeziorem Tyrkło Góra 50, gm. Orzysz Powierzchnia domu - 124 m Powierzchnia działki - 1215 m LOKALIZACJA Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy lub całoroczny w zależności od potrzeb klienta położony w miejscowości Góra 50, gmina Orzysz, w pobliżu jeziorem Tyrkło Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, z dala od zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Ełku i Mikołajek. OPIS NIERUCHOMOŚCI Dom o powierzchni użytkowej 124 m został wybudowany z solidnych bali o przekroju 10x30 cm, z dachem dwuspadowym pokrytym blachodachówką. Budynek w pełni ocieplony: - podłoga 10 cm twardego styropianu, - dach 16 cm wełny mineralnej, - strop nad parterem 4 cm wełny mineralnej. Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepła oraz elektryczne ogrzewanie podłogowe zapewniają komfort przez cały rok. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - Piwnica: dwa pomieszczenia gospodarcze - Parter: salon z aneksem kuchennym i kominkiem, pokój, łazienka z WC, wiatrołap, taras. - Piętro: dwa pokoje, łazienka z WC Okna PCV z moskitierami, drzwi antywłamaniowe, system alarmowy na budynku. DZIAŁKA I DODATKI Działka o powierzchni 1215 m, w pełni ogrodzona, z bramą wjazdową na pilota oraz licznymi nasadzeniami wzdłuż ogrodzenia. Na terenie posesji znajdują się: - własny pomost o pow. 25 m, - łódź wędkarska z silnikiem (w cenie), - szklarnia, - domek letniskowy z jacuzzi, - drewutnia, - wiata na samochód. MEDIA I INSTALACJE - prąd (w tym siła), - własna studnia głębinowa, - szambo 5 m, - ciepła woda z termy elektrycznej. ATUTY NIERUCHOMOŚCI - Bezpośredni dostęp do jeziora (własny pomost!, łódź) - Cicha, urokliwa okolica idealna do wypoczynku lub całorocznego zamieszkania - Gotowy do wprowadzenia nie wymaga nakładów Cena do negocjacji. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja