SprzedażDom

Gospodarstwo 5,72 ha Góraj gm. Babiak

Góraj
650 000 PLN
4643 PLN/m²
Powierzchnia
140 m²
Powierzchnia działki
57200 m²
Pokoje
4
Rok budowy
1985
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 5,72 ha w miejscowości Góraj, gmina Babiak, powiat kolski, woj. wielkopolskie. Oferowaną nieruchomość stanowią zabudowane grunty, zabudowa siedliska to dom wolnostojący, wybudowany w 1985 roku, o pow. użytkowej 140m2 z pustaka żużlowego, ocieplony styropianem, stropodach pokryty papą. Na parterze znajdują się cztery pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc i przedpokój. Na podłogach w pokojach panele, okna PCV, wnętrze zadbane, wymaga jednak pewnego remontu.Cały dom jest podpiwniczony, w piwnicy znajduje się kotłownia oraz pomieszczenia składowe. Media: prąd+siła, wodociąg, własna studnia, szambo, ogrzewanie domu piecem CO na węgiel lub miał. Zabudowę siedliska stanowią także budynki gospodarcze o wymiarach: stodoła 15m x 6m, garaż 13m x 4m oraz stary dom do generalnego remontu o wymiarach 14m x 10m. Warto podkreślić, że siedlisko znajduje się na działce o powierzchni 4,76 ha w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 110 m, są to grunty orne klasy IV-3,12 ha, klasy V-1,64 ha, zaś łąki w dwóch odrębnych działkach stanowią powierzchnię 0,5 ha i położone są w niewielkiej odległości 0,5 km od siedliska, nieużytki zajmują 0,42 ha powierzchni gospodarstwa. Grunty orne obsiewane są zbożem, łąka koszona i pielęgnowana. Nieruchomość bardzo ładnie zlokalizowana, przy drodze asfaltowej, na spokojnej wsi w otoczeniu pięknej wielkopolskiej przyrody, blisko ok.0,5 km od lasu. Kształt działki oraz usytuowanie na niej budynków, daje wiele różnych możliwości zagospodarowania z wykorzystaniem zarówno do produkcji roślinnej, jak i zwierzęcej. Budynki gospodarcze po remoncie czy rozbudowie mogą pełnić rolę warsztatową lub składową. Warto podkreślić, że siedlisko położone jest w niewielkiej odległości, od dwóch pięknych jezior, 3 km od Jeziora Lubotyńskiego i ok. 4 km od Jeziora Brdowskiego. Miejscowość Góraj położona jest w odległości 5 km od gminy Babiak, 15 km od Izbicy Kujawskiej, około 23 km od Koła. Cena 650000 zł. Pomagamy w nabyciu gospodarstwa osobom, które obecnie nie prowadzą działalności rolniczej. DANE KONTAKTOWE: TRADO nieruchomości 604053500 biuro@trado-nieruchomosci.pl trado-nieruchomosci.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kontakt: TRADO nieruchomości tel. 604-053-500, kontakt również w języku angielskim tel. +48 727-616-171

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od TRADO nieruchomości

Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
240 000 PLN
6045 PLN/m²
Domek letniskowy nad jeziorem Skorzęcin
Skorzęcin
39.7 m²2 pok.106 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
340 000 PLN
7640 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe Konin - Chorzeń, z balkonem
Konin · Chorzeń
44.5 m²2 pok.Piętro 1/3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Turek Korytków
105 000 PLN
131 PLN/m²
Działka budowlana Turek Korytków
Korytków
800 m²długość: 38, szerokość: 22
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
420 000 PLN
94 PLN/m²
Działka inwestycyjna pod AG, Słupca, Wola Koszucka
Wola Koszucka-Parcele
4453 m²długość: 55, szerokość: 75
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Licheń Stary
145 000 PLN
26 PLN/m²
Działka budowlana Licheń Stary
Stary Licheń
5600 m²długość: 287, szerokość: 19.5
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
71 000 PLN
75 PLN/m²
Działka budowlana Osiek Wielki, Koło
Osiek Wielki
944 m²długość: 27, szerokość: 35
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
375 000 PLN
7129 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, Konin CHorzeń
Konin · Chorzeń
52.6 m²2 pok.Piętro 3
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
1 150 000 PLN
7667 PLN/m²
Dom Złotniki Małe, gm. Stawiszyn, pow. Kalisz
Złotniki Małe-Kolonia
150 m²5 pok.10501 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
229 000 PLN
6094 PLN/m²
Mieszkanie 2 pokojowe, parter, V osiedle
Konin
37.6 m²2 pok.Parter
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
1 900 000 PLN
12 803 PLN/m²
Nowy dom na 2 ha, Żdżary, Stare Miasto, Konin
Żdżary
148.4 m²6 pok.20945 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo
915 000 PLN
5755 PLN/m²
Gospodarstwo 6ha, Babiak, Krukowo
Krukowo
159 m²5 pok.57900 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja
Dom Lądek, Słupca
450 000 PLN
4369 PLN/m²
Dom Lądek, Słupca
Lądek
103 m²5 pok.400 m²
TRADO nieruchomości
TRADO nieruchomości
Agencja