SprzedażLokal

Gospodarstwo/Siedlisko 30 ha Chmielewo 15 gm Orzysz

Chmielewo • Wieś
2 800 000 PLN
9 PLN/m²
Powierzchnia
300000 m²
Rok budowy
1950
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha, położone w miejscowości Chmielewo 15, gmina Orzysz, w niedalekiej odległości od jeziora Śniardwy na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Zabudowania wchodzące w skład nieruchomości: Dom mieszkalny o powierzchni ok. 300 m dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, po kapitalnym remoncie w 2018 r., Obora o pow. 300 m, Chlewnia o pow. 150 m, Wiata drewniana dla bydła o pow. 115 m2 Wiata drewniana na maszyny rolnicze o pow. 120 m2, Drewutnia o pow. 50 m2 całość na działce nr 89/7 o pow. 8422 m2 Dom mieszkalny szczegóły: Ściany zewnętrzne murowane (do wysokości okien z cegły, powyżej suporex), Dach o konstrukcji drewnianej, pokryty blachodachówką, ocieplony wełną, Parter: trzy pokoje, salon, kuchnia, łazienka, korytarz, Piętro: dwa pokoje, garderoba, otwarty pokój, korytarz, pomieszczenie do adaptacji, Stolarka okienna PCV, parapety: granitowe na parterze, drewnopodobne na piętrze, Podłogi: gres i panele, Grzejniki w pokojach, w salonie i łazience ogrzewanie podłogowe, Schody dębowe, Piwnica: kotłownia z piecem na drewno, pomieszczenie gospodarcze, zbiornik na wodę 300 l, posadzka betonowa. Szczegóły działek: Nr działki: 89/7, 30/2, 26, 25/14, 30/3, 25/12, 25/15, 89/12, 27/2, 110/5 Media i instalacje: Woda miejska, Kanalizacja własne szambo 10 m, Ogrzewanie: piec na drewno/węgiel, Fotowoltaika 9,9 kWh, Instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna (miedziana, z siłą) wymienione podczas remontu. Atuty nieruchomości: Nieruchomość po generalnym remoncie gotowa do zamieszkania, Duży areał ziemi ok. 30 ha idealny pod gospodarstwo rolne, hodowlę, inwestycję lub agroturystykę, Spokojna, malownicza okolica Mazur, w pobliżu jeziora Śniardwy Cena do negocjacji Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja