47 000 PLN
124 PLN/m²
SprzedażDziałka
Działka z domkiem ROD Społem, woda i prąd
Kielce
47 000 PLN
124 PLN/m²
Powierzchnia działki
380 m²
działka na sprzedaż w Kielce
Powierzchnia działki
380 m²
- Data dodania
- 22.05.2026
Opis
Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD ogrodzona o powierzchni 380m2, położona na przepięknym Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. "Społem" w Kielcach, na Barwinku przy ul. Wrzosowej.
Działka uzbrojona: z dostępem do wody z sieci miejskiej oraz prądu- opłacone podłączenie, skrzynka obok- wystarczy podłączyć do domku.
Domek spory, murowany z małą kuchnią oraz zadaszoną werandą, dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z boku domu i z tyłu toaleta.
Na działce znajduje się również kompostownik.
Dużo miejsca do własnej dowolnej aranżacji, np.: basen, trampolina, leżaki, grill, itp.
Cały teren ogródków działkowych jest oświetlony i monitorowany, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
Spokojne i miłe sąsiedztwo.
Nasadzenia: krzewy i drzewka owocowe oraz ozdobne, m.in: tuje i kilka odmian krzewów iglastych, jabłonki 3 różne odmiany, winogron.
Łatwy dojazd, również komunikacją miejską. Duże parkingi samochodowe, możliwość wjazdu autem pod samą działkę.
W pobliżu: Lidl, Castorama, przystanki autobusowe.
Działka będzie idealnym miejscem dla osób pragnących miło spędzić czas, odpocząć od miejskiego zgiełku, bez konieczności wyjeżdżania.
Zapraszam do kontaktu i polecam!!
Martyna Grubert
Tel: 727 715 364
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.