SprzedażDziałka

Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko

Kozin
179 000 PLN
144 PLN/m²
Powierzchnia działki
1243 m²
Wymiary
Długość: 40, szerokość: 30
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Jezioro
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne Kozin | Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Na sprzedaż unikalne działki budowlane położone w miejscowości Kozin, gmina Giżycko, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Mazurach w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Jagodne, należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To propozycja dla osób poszukujących ciszy, natury i prestiżu, a także dla inwestorów planujących zabudowę rekreacyjną lub całoroczną w topowej mazurskiej lokalizacji. OFERTA OBEJMUJE DZIAŁKI: - 52/35 2106 m cena 270 000 zł - 52/36 1486 m cena 199 000 zł - 52/37 1243 m cena 179 000 zł - 52/40 1644 m cena 219 000 zł W cenie udziały w drodze wewnętrznej: działki nr 52/46 i 52/48. PRZEZNACZENIE MPZP Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (symbol terenu: 2ML, 3ML, 4ML, 5ML, 7ML) Możliwość realizacji: - domów rekreacyjnych (letniskowych), - domów całorocznych, - budynków mieszkalnych jednorodzinnych. KLUCZOWE PARAMETRY ZABUDOWY: - minimalna szerokość działki: 20 m - minimalna powierzchnia: rekreacyjna: 600 m, mieszkalna: 1000 m - intensywność zabudowy: do 15% powierzchni działki - na działkach 1000 m jeden budynek Forma architektoniczna: - budynki wolno stojące, parterowe - poddasze użytkowe - dach stromy dwu- lub wielospadowy (45 10) - pokrycie: dachówka, gont, trzcina lub materiał imitujący - wysoki standard estetyczny, naturalne materiały: kamień, cegła, drewno - poziom parteru do 0,45 m ponad teren LOKALIZACJA MAZURY PREMIUM - jezioro Jagodne Szlak Wielkich Jezior Mazurskich - spokojna, kameralna okolica - idealne miejsce na rezydencję wakacyjną lub dom całoroczny - świetna baza żeglarska i rekreacyjna - szybki dojazd do Giżycka DLACZEGO WARTO? - MPZP brak ryzyka planistycznego - prestiżowa lokalizacja nad jednym z najatrakcyjniejszych jezior Mazur - działki o regularnych kształtach - potencjał inwestycyjny (wynajem / sprzedaż domów) - możliwość zakupu pojedynczych działek lub całości Zapraszam do kontaktu chętnie udzielę szczegółowych informacji i umówię prezentację w terenie. Podaj swoją cenę a może się dogadamy Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Pieczarki gm Pozezdrze
279 000 PLN
123 PLN/m²
Działka bud. Pieczarki gm Pozezdrze
Pieczarki
2270 m²długość: 73, szerokość: 31
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja