SprzedażDziałkaPromowane

Ługwałd/Dywity - działka 3001 m² z opcją podziału

Ługwałd
555 000 PLN
184 PLN/m²
Powierzchnia działki
3001 m²
Data dodania
22.04.2026
Ostatnia aktualizacja
15.05.2026

Opis

Działka budowlana 3001 m² – 50 x 59 m – Ługwałd k. Olsztyna
Sprzedaż w całości jako 3001m2 lub 1500m2.
Cena 185zł/m2

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3001 m² (nr ewid. 185/60, Id: 281404_2.0010.185/60), położona w miejscowości Ługwałd, gmina Dywity, powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie.
Lokalizacja: spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie Olsztyna (ok. 8 km do centrum). Idealne miejsce do budowy domu jednorodzinnego w ciszy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta.
Najważniejsze informacje:
- Wymiary działki: ok. 50 m (front) x 59 m (długość),
- Powierzchnia: 3001 m²,
- Przeznaczenie MPZP: 6MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca,
- Media: prąd, woda, gaz
- Dojazd: z drogi publicznej.

Atuty działki:
- regularny kształt prostokąta (50 x 59 m),
- szeroki front – łatwe zaprojektowanie domu i wjazdu,
- pełne przeznaczenie budowlane w MPZP,
- bliskość Olsztyna (dojazd w kilka minut),
- spokojna i atrakcyjna okolica – idealna pod dom z ogrodem.
- możliwość podziału na dwie działki o powierzchni 1500m2

Zapisy MPZP:
6MN Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.
2. Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:
a) zabudowa na działkach z uwzględnieniem istniejącego podziału geodezyjnego,
b) na jednej działce można realizować jeden budynek zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej,
c) wysokość budynków mieszkalnych nie może przekraczać dwóch kondygnacji nadziemnych, w tym druga kondygnacja w poddaszu użytkowym, przy zachowaniu następujących warunków: dachy dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowych 30°-45°, maksymalna wysokość kondygnacji parteru budynku 3,5m, maksymalna wysokość ścianki kolankowej 1,2m,
d) dopuszcza się na działce realizację jednego wolnostojącego budynku gospodarczego lub garażu, przy zachowaniu następujących warunków: wysokość budynku gospodarczego i garażu nie może przekraczać jednej kondygnacji nadziemnej z dachem o nachyleniu połaci dachowej w granicach 30º-40º,
e) kierunek kalenicy – nie ustala się,
f) minimalna powierzchnia działki 1500m²,
g) wjazd na teren działek z drogi 1KDL, 2KDW, 3KDW oraz z przyległej od wschodu drogi publicznej zlokalizowanej poza granicami planu,
h) lokalizacja miejsc parkingowych w granicach własnych działki,
i) udział powierzchni biologicznie czynnej – min. 50% powierzchni działki budowlanej,
j) maksymalny wskaźnik zabudowy - 0,30,
k) nieprzekraczalna linia zabudowy - jak na rysunku planu,
l) zaopatrzenie w wodę z projektowanego wodociągu,
m) odprowadzenie ścieków do projektowanej kanalizacji sanitarnej
Zapraszam do kontaktu – chętnie udzielę dodatkowych informacji i pokażę działkę na miejscu.

Kontakt:
Krzysztof Milewski
tel: 725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Kontakt do biura:
Krzysztof Milewski
725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Mapa

Opiekun oferty
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinie Agenta5.0(1)
Pośrednik
Krzysztof Milewski • Ługwałd
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Krzysztof Milewski

4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
2 989 000 PLN
70 PLN/m²
4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
Jora Wielka
42700 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
567 700 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1154 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
473 000 PLN
367 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1287 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
641 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1304 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
700 600 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1424 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
620 900 PLN
492 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1262 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
757 600 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1062 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
886 700 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1243 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
841 100 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1179 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
1 017 300 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1426 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)