SprzedażMieszkanie

Kawalerka po remoncie -winda- balkon -os.Uroczysko

Kielce • Uroczysko • Warszawska
298 000 PLN
9313 PLN/m²
Powierzchnia
32 m²
Pokoje
1
Piętro
Piętro 4/10
Rok budowy
1982
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
330
Data dodania
22.05.2026

Opis

Tylko u NAS!! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32m2 zlokalizowana na 4-piętrze w wieżowcu z windą oraz balkonem na os.Uroczysko. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna PCV z ekspozycją na zachód, nieopomiarowane grzejniki, niski czynsz. Idealna nieruchomość jako inwestycja. Mieszkanie po generalnym remoncie, czyste i zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz - na sprzedaż wraz z całym wyposażeniem- w cenie!! Układ lokalu (bardzo duża widna kuchnia) daje także możliwość wstawienia dodatkowej rozkładanej sofy, np. dla gości, w części kuchni. Mieszkanie położone z dala od ulicy, co zapewni ciszę i spokój, jednocześnie blisko wszędzie. Wokół bloku bardzo duże parkingi, place zabaw oraz mnóstwo zieleni. Budynek po termomodernizacji, docieplony i odnowiony, wyremontowane klatki schodowe, winda nowszego typu. Lokal składa się z: - pokoju/ salonu - oddzielnej widnej dużej kuchni - łazienki z prysznicem oraz wc - korytarza z szafą Do mieszkania przynależna spora piwnica zabudowana półkami do przechowywania oraz miejscem na np. rowery, itd. Duży parking dla mieszkańców bloku zagwarantuje bezproblemowe parkowanie o każdej porze. Wymarzona lokalizacja, w pobliżu: Politechnika Świętokrzyska, UJK, Galeria ECHO, sklepy, lokale usługowe, restauracje, klub bilardowy, siłownia, tereny rekreacyjne i zielone w Dolinie Silnicy oraz nad Zalewem Kieleckim, przystanki autobusowe, dobra komunikacja, szybki dojazd do Centrum Miasta. Nieruchomość będzie idealna dla 1-osoby lub pary, dla młodych ludzi jak i emerytów, również jako inwestycja, pod wynajem. Cena do negocjacji!! Zapraszam do kontaktu i polecam!! Martyna Grubert Tel: 727 715 364 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Martyna Grubert

Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
310 000 PLN
13 478 PLN/m²
Piękna kawalerka -Garderoba -Umeblowana -1-piętro -os.KSM
Kielce · Ksm
23 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Ładne 3-pokoje -Po remoncie -Urządzone -Balkon -os.Świętokrzyskie
464 000 PLN
7733 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
60 m²3 pok.Piętro 2/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Nowy Apartament Wykończony Premium -2-pokoje -Winda -os.Uroczysko
489 999 PLN
14 000 PLN/m²
Kielce · Uroczysko
35 m²2 pok.Piętro 2/5
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 1/2 pokoje -Winda -Garaż -Nowe Budownictwo -os.Czarnów
459 999 PLN
11 219 PLN/m²
Kielce · Czarnów
41 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
2 990 000 PLN
3785 PLN/m²
Budynek mieszkalno - usługowy w super lokalizacji
Kielce
790 m²
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
340 000 PLN
9067 PLN/m²
Urządzone 2-pokoje -gotowe do wprowadzenia -os.KSM
Kielce · Ksm
37.5 m²2 pok.Piętro 4/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
294 999 PLN
11 346 PLN/m²
Wyremontowane 2-pokoje -Umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
26 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje  45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
365 000 PLN
8111 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje 45m2 -Balkon- 1-piętro -Centrum
Kielce · Centrum
45 m²2 pok.Piętro 1/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Apartament 3-pokoje -Garderoba -Taras -Garaż -os.Nowa Leszcyńska
695 000 PLN
12 870 PLN/m²
Kielce · Ksm
54 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
399 000 PLN
7980 PLN/m²
Mieszkanie 50m2 -2pokoje -Balkon- Winda -Os.Sady
Kielce · Sady
50 m²2 pok.Piętro 9/10
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
239 000 PLN
8241 PLN/m²
Mieszkanie 2-pokoje -29m2 -ładne- umeblowane -os.Czarnów
Kielce · Czarnów
29 m²2 pok.Piętro 3/4
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja
Piękny Nowiutki Apartament 57m2 -os.Na Stoku -Ogródek/Taras -Garaż
650 000 PLN
11 404 PLN/m²
Kielce · Na Stoku
57 m²3 pok.Parter
Martyna Grubert
Martyna Grubert
Agencja