SprzedażDziałkaPromowane

Działka budowlana z MPZP - brak sąsiadów z 3 stron

Kieźliny
283 000 PLN
93 PLN/m²
Powierzchnia działki
3030 m²
Data dodania
22.04.2026
Ostatnia aktualizacja
15.05.2026

Opis

Działka budowlana 3030 m² – 30 x 73 m – Kieźliny k. Olsztyna

Wybuduj dom na działce z widokiem na las.

Cena: 100zł/m2
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3030 m² (nr ewid. 406/238, Id: 281404_2.0009.406/238), położona w miejscowości Kieźliny, gmina Dywity, powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie.
Lokalizacja: spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie Olsztyna (ok. 9 km do centrum). Idealne miejsce do budowy domu jednorodzinnego w ciszy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta.

Najważniejsze informacje:
Wymiary działki: ok. 30 m (front) x 73 m (długość),
Powierzchnia: 3027 m²,
Przeznaczenie MPZP: 19MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca,
Media: w odległości 130m prąd, woda, gaz przy działce
Dojazd: z drogi publicznej.

Zapisy MPZP:
1. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca;
2. Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:
a) na jednej działce można realizować jeden budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący oraz jeden budynek gospodarczy lub garażowy lub gospodarczo-garażowy;
b) dopuszcza się łączenie działek i realizację jednego obiektu na dwóch połączonych działkach; w takim wypadku ustalone zasady zagospodarowania terenu należy przyjąć jak dla jednej działki budowlanej;
c) część terenu stanowią zbocza o spadku 15 ÷ 20%, zgodnie z oznaczeniami na rysunku planu; mogą tu wystąpić zjawiska osuwiskowe; tę część terenu należy zagospodarować z dużym udziałem trwałej zieleni i zapewnić swobodny odpływ wody; są to tereny o skomplikowanych warunkach gruntowych; w wypadku
sytuowania budynku w tej części terenu, na etapie projektu budowlanego kategorię geotechniczną oraz rodzaj dokumentacji (geotechnicznej lub geologiczno – geotechnicznej ) należy ustalać zgodnie z przepisami odrębnymi;
d) lokalizacja budynków zgodnie z nieprzekraczalną linią zabudowy; linia ta nie dotyczy sieci i obiektów infrastruktury technicznej;
e) w sąsiedztwie terenów elementarnych przebiega linia elektroenergetyczna napowietrzna 220 kV oraz projektuje się linię napowietrzna dwutorową 2 x 400 kV; fragmenty działek znajdują się w strefie oddziaływania linii elektroenergetycznych, zgodnie z oznaczeniami na rysunku planu; w tej części terenów elementarnych obowiązują ustalenia zawarte w § 10 pkt
2) lit. m), n), o), p) uchwały;
f) maksymalna powierzchnia zabudowy – 30% powierzchni działki budowlanej;
g) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna – 50 % powierzchni działki budowlanej;
h) wysokość zabudowy mieszkaniowej - max. dwie kondygnacje nadziemne w tym poddasze użytkowe;
dachy strome dwu lub wielopołaciowe; kąt nachylenia połaci 300÷ 450
; pokrycie dachówką ceramiczną
lub blaszaną ew. blachą fałdową, gontem bitumicznym w odcieniach czerwieni lub brązu;
i) wysokość budynków gospodarczych, garażowych i gospodarczo garażowych: jedna kondygnacja nadziemna; dachy strome o kącie nachylenia połaci 300÷ 450; pokrycie materiałem takim samym jak budynku mieszkalnego na tej samej działce;
j) w elewacjach stosować materiały tradycyjne takie jak cegła ceramiczna, kamień, tynki, drewno.
3. Zasady podziału nieruchomości:
a) minimalna powierzchnia działki budowlanej 2 500 m2
b) minimalna szerokość frontu działki – 25 m; ustalenie to nie dotyczy działek sytuowanych na zakończeniu sięgacza

Kontakt:
Krzysztof Milewski
tel: 725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Kontakt do biura:
Krzysztof Milewski
725297454
kontakt@krzysztofmilewski.pl

Mapa

Opiekun oferty
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinie Agenta5.0(1)
Pośrednik
Krzysztof Milewski • Kieźliny
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Krzysztof Milewski

4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
2 989 000 PLN
70 PLN/m²
4,27 ha nad jeziorem Tałty + linia brzegowa - SWJM
Jora Wielka
42700 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
567 700 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1154 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
473 000 PLN
367 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1287 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
579 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1178 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
641 500 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1304 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
700 600 PLN
491 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1424 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
620 900 PLN
492 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1262 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
757 600 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1062 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
886 700 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1243 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
841 100 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1179 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
1 017 300 PLN
713 PLN/m²
Działki | Szlak WJM | marina | Jezioro Jagodne |
Prażmowo
1426 m²
Krzysztof Milewski
Krzysztof Milewski
Opinia Agenta 5.0 (1)