SprzedażDom

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat – Kolonia Pozezdrze,

Kolonia Pozezdrze
2 500 000 PLN
5000 PLN/m²
Powierzchnia
500 m²
Powierzchnia działki
7738 m²
Pokoje
9
Rok budowy
2012
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa: ok. 500 m Marzysz o prowadzeniu własnej działalności agroturystycznej na Mazurach? Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalne siedlisko z ogromnym potencjałem, położone w malowniczej miejscowości Kolonia Pozezdrze, w gminie Pozezdrze. To idealne miejsce zarówno na zamieszkanie, jak i na prowadzenie pensjonatu czy agroturystyki! Dom mieszkalny dwulokalowy Powierzchnia użytkowa: obu budynków to ok. 500 m w skład których wchodzi 9 pokoi, 4 łazienki, kuchnia z jadalnią, salon, oranżeria, dwa tarasy, piwnica, Budynek i ściany docieplone, dachówka ceramiczna, cegła, okna drewniane dwuszybowe i PCV trzyszybowe , drzwi antywłamaniowe, W roku 2012 gruntowny remont i rozbudowa , monitoring i ochrona. Budynek gospodarczy (dawna obora) Pow. użytkowa: ok. 260 m, Konstrukcja: kamień polny + cegła ceramiczna, w skład budynku wchodzi: dwa garaże w tym jeden dwustanowiskowy, warsztat, magazyn, pracownia. Możliwość zaadaptowania pod pokoje gościnne, salę weselną, Uzbrojenie i media wodociąg gminny (stacja uzdatniania wody) + studnia głębinowa, Ogrzewanie gazowe: gaz ziemny Kanalizacja: szambo 20 m prąd w tym siła Działka nr 112/4 Powierzchnia: 7 738 m, Kształt - prostokąt Idealne miejsce pod agroturystykę Spokojna, cicha lokalizacja w otoczeniu przyrody, pól i lasu Doskonałe warunki do prowadzenia działalności turystycznej, wypoczynkowej, terapeutycznej Bliskość lasów, jezior i terenów rekreacyjnych raj dla miłośników natury Lokalizacja: Kolonia Pozezdrze, Pow. Węgorzewski, woj. warmińsko-mazurskie Powierzchnia domu: ok. 500 m Powierzchnia działki: 7 738 m Dodatkowa zabudowa: budynek gospodarczy ok. 260 m Cena: do negocjacji Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji nieruchomości. To wyjątkowa oferta z ogromnym potencjałem! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kolonia Pozezdrze
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Pośrednik
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Kolonia Pozezdrze
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Kolonia Rybacka
97 m²5 pok.419 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja