SprzedażDom

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej – 80 m od jeziora Święcajty | Szlak Wielkich Jezior Maz

Kolonia Rybacka • Nad Święcajtami
790 000 PLN
8144 PLN/m²
Powierzchnia
97 m²
Powierzchnia działki
419 m²
Pokoje
5
Rok budowy
1996
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Mazur w miejscowości Kolonia Rybacka (Ogonki), ul. Nad Święcajtami 7, zaledwie ok. 80 metrów w linii prostej od jeziora Święcajty/ Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. To idealna propozycja zarówno jako dom wakacyjny, jak i inwestycja pod wynajem turystyczny. Parametry nieruchomości: - Typ: 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej - Powierzchnia użytkowa: 64,60 m - Powierzchnia zabudowy: 62,80 m - Powierzchnia piwnicy: 33,00 m - Kubatura: 378,19 m - Działki nr: 343/3 i 343/4 - Powierzchnia działki: **419 m (0,0419 ha) Rozkład pomieszczeń: Piwnica: 2 pomieszczenia gospodarcze Parter: Salon z aneksem kuchennym, Łazienka z WC Piętro: 3 pokoje plus Użytkowe poddasze Standard i wyposażenie: - Dach dwuspadowy pokryty dachówką - Budynek docieplony - Ogrzewanie gazowe + kominek z płaszczem wodnym - Stan pozwalający na użytkowanie Media: - Woda miejska - Prąd - Kanalizacja miejska - Gaz ziemny Lokalizacja największy atut: - Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej części Mazur, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Święcajty, które stanowi część Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. - idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa, wędkarstwa i natury - cisza, spokój i bliskość przyrody - świetna baza wypadowa do Węgorzewa i Giżycka Dlaczego warto? - bliskość jeziora (ok. 80 m) wspólna plaża działka nr 334 - świetny układ pomieszczeń - możliwość użytkowania całorocznego - potencjał inwestycyjny (wynajem krótkoterminowy) - jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na Mazurach Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości! Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Nad Święcajtami, Kolonia Rybacka
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Pośrednik
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Kolonia Rybacka
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sławomir Wolski

Działki bud. Rydzewo gm Miłki
214 000 PLN
150 PLN/m²
Działki bud. Rydzewo gm Miłki
Rydzewo
1424 m²długość: 42, szerokość: 36
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
649 000 PLN
1990 PLN/m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C
Pisz
326.2 m²8 pok.248 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
2500 PLN
20 PLN/m²
Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy – Ryn, ul. Zielona 2
Ryn
125 m²Piętro 1
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
299 000 PLN
7208 PLN/m²
Mieszkanie 41 m2 Giżycko ul. Warszawska 9/4
Giżycko
41.5 m²2 pok.Piętro 3/4
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
119 000 PLN
5 PLN/m²
Działka Leśna 2,35 ha Grzegorze gm Orzysz
Grzegorze
23528 m²długość: 170, szerokość: 140
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
12 000 000 PLN
5181 PLN/m²
Na sprzedaż Port/Tawerna „Tło dla Mew” – Rydzewo, gm. Miłki
Rydzewo
2316 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Wyjątkowe działki budowlane nad jeziorem Jagodne – Kozin gm Giżycko
179 000 PLN
144 PLN/m²
Kozin
1243 m²długość: 40, szerokość: 30
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
249 000 PLN
12 PLN/m²
Działka Leśna 2 ha w m. Harsz gm Pozezdrze
Harsz
20200 m²długość: 380, szerokość: 60
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
290 000 PLN
53 PLN/m²
Działka bud. Harsz gm. Pozezdrze
Harsz
5494 m²długość: 260, szerokość: 20
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
399 000 PLN
3990 PLN/m²
Stare Siedlisko Krzywie 42 gm Dierzkowice
Krzywie
100 m²
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
250 000 PLN
288 PLN/m²
Działka z pozwoleniem na budowę w m. Kruklanki ul Borecka
Kruklanki
868 m²długość: bd, szerokość: bd
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja
Działka bud. Pieczarki gm Pozezdrze
279 000 PLN
123 PLN/m²
Działka bud. Pieczarki gm Pozezdrze
Pieczarki
2270 m²długość: 73, szerokość: 31
Sławomir Wolski
Sławomir Wolski
Agencja